Поповнити рахунок Blood and Soul


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Безкоштовна онлайн-гра BloodAndSoul представляє собою унікальне поєднання агресії і романтики, кровопролитних битв і весільних церемоній. BloodAndSoul - прекрасна гра для тих, хто цінує протидію пекла і раю, і готовий прийняти в ньому безпосередню участь. Герой може вибрати один з трьох вимірів і грати на Небесах, в Аду або на Землі. Ваш персонаж стане воїном, який буде активно захищати світовий порядок в онлайн-грі Blade & Soul.

Розвивати свого персонажа ви можете, проходячи випробування і набуваючи нових рис характеру, обмундирування, додаткові матеріали. Також ви можете піти легким шляхом і купити всі необхідні матеріали для свого героя, маючи достатній баланс грошей на рахунку. Для того щоб поповнити особовий рахунок, можна скористатися зручним онлайн-сервісом MyPay. Це вигідний аналог Приват24 з більш широким функціоналом.

Чому користуватися МайПей вигідно?

На сайті MyPay користувачі можуть оплатити найрізноманітніші послуги і товари онлайн, в тому числі:

Основна відмінність МайПей від безлічі інших майданчиків - повна конфіденційність і надійність. Тут користувачі можуть поповнити особовий рахунок, не побоюючись, що з рахунку знімуть більше коштів, ніж потрібно. Для зареєстрованих користувачів на сайті діють бонуси, які нараховуються після кожної транзакції.

Як оплатити гру Blade & Soul в MyPay?

Для того щоб покласти гроші на особовий рахунок і придбати додаткові матеріали для свого персонажа в грі Blade & Soul, вам буде потрібно виконати наступні дії:

  • ввести e-mail;
  • вказати суму грошей, яку ви хочете використовувати в ігровому процесі;
  • внести номер своєї банківської картки;
  • завершити операцію, натискаючи кнопку «Оплатити».

Важливо перевірити точність внесеної інформації та впевнитися, що на вашій банківській картці достатньо грошей для здійснення транзакції. Щоб кошти були переведені і вам вдалося поповнити баланс, необхідно вказувати номер тільки банківської карти Visa або Mastercard. Економити час в майбутньому дозволить збережена заповнена форма.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини