Поповнити рахунок Bloody World


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Назва гри Bloody World перекладається як «Кровожерний світ», в ньому діють орки, гноми, ельфи ... Людина може виходити з царства мертвих, оволодіти різними бойовими прийомами, набратися досвіду і стати переможцем онлайн-ігри. Важливо тільки, щоб на особовому рахунку постійно були гроші, а оскільки в грі Bloody World важлива кожна хвилина, учасники по достоїнству оцінять можливості сервісу MyPay, аналогічного банкінгу Приват24, який багатьом добре відомий. Поповнити рахунок можна онлайн - за допомогою банківської карти.

Як це зробити?

Зареєструйтеся на сайті - це зовсім не складно, необхідно лише вказати регіон і електронну адресу.

Далі заповнюйте форму на сторінці Bloody World, щоб зробити платіж в режимі онлайн.

  • Вводите свій нік, під яким ви берете участь в онлайн-грі Bloody World.
  • Далі вписуєте суму - вона може бути будь-який, від 0,01 до 4999.99 грн.
  • Спосіб оплати: тут необхідно відзначити, яку банківську карту ви використовуєте для переказу грошей - Visa і Mastercard.
  • Поставте галочки для згоду з договором оферти.
  • Внизу натисніть на зелену кнопку «Оплатити», щоб підтвердити свою згоду на переказ грошових коштів.

Після цього з'явиться віконце, в яке потрібно буде вписати дані вашої банківської карти, а слідом за цим гроші будуть перераховані практично миттєво.

Чи так це вигідно?

Ті, хто вже познайомилися з MyPay, відзначають його незаперечні переваги.

  • Поповнити особовий рахунок, мобільний, інтернет, а також оплатити послуги ЖКГ, дитсадок, заняття в гуртках, тренажерному залі можна з мінімальною комісією. До ваших послуг більше 2000 сервісів, які передбачені на нашому сайті.
  • Користуватися ви зможете банківською картою, яка випущена будь-яким банком України.
  • Зліва вгорі на сторінці оплати є телефони служби підтримки, в яку можна звернутися в разі ускладнень. Наші фахівці допоможуть вам протягом декількох хвилин.
  • Всі ваші дані зберігаються в суворій таємниці, вони надійно захищені від посягань як законодавчо, так і на технічному рівні.

Ви самі можете переконатися в тому, наскільки просто і зручно користуватися MyPay. Спробуйте зробити платежі з його допомогою і залишайтеся з нами!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини