Поповнити рахунок Бійцівський клуб


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4000 грн.

Бійцівський клуб - знаменита онлайн-гра, яка ось уже кілька років приваблює тисячі учасників. Загадкові події, захоплюючі бої, магія, битви сил Світла і Темряви в унікальному світі, де існують боги і монстри - все це моменти гри Бійцівський клуб, яка зажадає уваги, зосередженості і своєчасної оплати особового рахунку. Поповнити його онлайн ви зможете дуже швидко за допомогою платіжної системи, аналогічної Приват24, яка називается MyPay. Її основна перевага - можливість розплачуватися банківськими картами будь-якого фінансової установи, а не тільки тими, які випускає ПриватБанк.

Що знадобиться для оплати?

Сплатити рахунки можна легко і просто, якщо під рукою є все необхідне.

  • Електронний пристрій з виходом в інтернет - це може бути смартфон, планшет, ноутбук. Зайдіть з його допомогою на наш сайт і знайдіть онлайн-гру Бійцівський клуб.
  • Увійдіть, щоб провести оплату онлайн - це нескладно, потрібно ввести дані про регіон і електронну пошту.
  • У віконці спосіб оплати вибираєте банківську карту - Visa, Mastercard, щоб можливо було снятьс неї гроші.
  • Далі вписуєте суму від 5 до 4000 грн, яку збираєтеся внести.
  • Натисніть «Оплатити».
  • Вводите дані своєї банківської картки.

Вже через кілька хвилин система надішле повідомлення про те, що гроші надійшли на відповідний особовий рахунок - це значить, що транзакція успішно завершена.

На скільки це зручно?

Якщо ви скористаєтеся платіжною системою MyPay тільки один раз, ви і далі із задоволенням будете працювати з нами, тому що швидко виявите ряд переваг нашої співпраці:

  • Тут можна оплатити не тільки гру Бійцівський клуб - ми пропонуємо більше 2000 сервісів. З їх допомогою стає можливим, не виходячи з дому, заплатити за послуги ЖКГ, кабельного телебачення, інтернету, поповнити мобільний.
  • Всі дані, які ви вносите, нікому не доступні технічно, вони є таємницею для всіх, крім вас, і охороняються на законодавчому рівні.
  • За переказ грошей з банківської картки стягується комісія, але розмір її мінімальний.
  • При переказі грошових коштів буде потрібна допомога, наша служба підтримки, яка працює цілодобово, готова вам допомогти.

Скористайтеся сервісомMyPay - це по-справжньому комфортно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини