Поповнити рахунок CombatArms


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Онлайн-гра CombatArms - відомий і популярний шутер, який дозволяє брати участь в неперевершених динамічних боях, тактичних діях, вибирати зброю і обмундирування для свого персонажа. Незважаючи на те, що вік онлайн-ігри Комбат Армс вже пристойний, вам обов'язково варто спробувати в ньому свої сили і зануритися в захоплюючі змагання у режимі онлайн. З кожною новою перемогою ваш персонаж стане сильнішим і зможе просуватися по різним картам і локаціях швидше і спритніше. Допомогти йому вдосконалюватися ви зможете своїми силами або, купивши обмундирування.

Поповнити баланс в грі Комбат Армс для оплати різних додаткових матеріалів можна онлайн. Для цього не обов'язково використовувати Приват24, який дозволяє розплачуватися тільки банківськими картками ПриватБанку. Поповнити особовий рахунок ви зможете через сервіс MyPay!

У чому переваги MyPay?

Сучасний сервіс МайПей відрізняється від аналогів простим інтерфейсом - користувачеві досить відвідати сайт, вибрати кращий вид послуг і оплатити їх в режимі онлайн, використовуючи банківську карту будь-якого банку з достатнім балансом грошей. Зареєстровані клієнти можуть:

  • використовувати Особистий кабінет для зберігання історії платежів і квитанцій;
  • отримувати бонуси після кожного поповнення особового рахунку;
  • оплатити всі послуги в одному місці - на сайті можна розрахуватися по комунальним платежам, сплатити штрафи, поповнити мобільний телефон, купити товари, замовити послуги, розрахуватися за послуги провайдера або дистриб'ютора, соціальних мереж, ігор. Всього в системі більше 800 сервісів.

Незареєстровані користувачі також можуть оплачувати послуги, проте брати участь в бонусної програмі не будуть.

Як поповнити баланс для оплати гри CombatArms?

Геймери, які бажають придбати додаткові матеріали для свого персонажа ізCombatArms, можуть легко перевести гроші в гру в режимі онлайн, використовуючи МайПей. Для цього виберіть потрібну програму на сайті і заповніть поля, представлені автоматизованою системою, а саме:

  • введіть свій e-mail;
  • вкажіть суму грошей, яку хочете зняти з банківської картки;
  • номер банківської карти Visa або Mastercard.

Ви можете вибрати будь-яку грошову суму від 2 до 4999 грн. При бажанні можна зберегти заповнену форму для економії часу при здійсненні наступного поповнення. Системою користуватися легко і надійно.

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - Спеціальна робоча група визначилася з тим, який статус отримають криптовалюта

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Восени "криптогроші" постараються ввести в правове поле

Детальніше

Новини на сайті MyPay - В інвестиційному раді розповіли про плюси концесії аеропорту

Детальніше
Всі новини