Поповнити рахунок Козаки 3


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Дивовижне поєднання технологій розвитку, будівництва, війни і економіки в онлайн-грі Козаки 3 робить її особливою і неймовірно популярною серед користувачів. Як і в багатьох інших онлайн-іграх, в Козаки 3 ви можете купувати різноманітні додаткові матеріали, оплачуючи послуги додатки зручним способом. Покласти гроші на особовий рахунок швидко і без зволікань дозволить сучасна платформа для розрахунків в інтернеті MyPay. Цей сервіс особливий, оскільки дає можливість геймерам поповнювати баланс, не відриваючись від ігрового процесу, прямо в режимі онлайн.

Як працює сервіс МайПей і скільки часу займає поповнення балансу гри Козаки 3?

Оплатити послуги гри Козаки 3 через сервіс МайПей в режимі онлайн можна в 2 етапи. Для початку введіть:

  • Вашу адресу електронної пошти;
  • суму грошей, яку бажаєте покласти на особовий рахунок;
  • спосіб оплати (за допомогою банківської карти Visa або Mastercard).

Як тільки ви натиснете кнопку «Оплатити», система автоматично перенаправляє вас на наступну сторінку, де ви введете номер своєї банківської картки. До відома користувачів - на сайті можна розплачуватися будь кращою банківською картою, незалежно від її емітента, на відміну від сервісу Приват24. Головне, щоб там було достатньо грошей для здійснення транзакції.

Переваги сайту МайПей

Система МайПей проста у використанні і безпечна. Завдяки впровадженню сучасних технологій захисту користувачі сайту можуть не турбуватися про витік особистих даних. Для того щоб поповнити баланс на сайті не потрібно реєструватися. З іншого боку, сервіс дає хороші бонуси для авторизованих користувачів, а значить, якщо ви плануєте використовувати МайПей часто, краще пройти нескладну реєстрацію.

Опціонально системою передбачена можливість зберегти заповнену форму оплати у вигляді шаблону - так користувач може економити час на проведення транзакції в майбутньому. Вся інформація про операції буде збережена в особистому кабінеті і користувач зможе переглянути квитанції в будь-який зручний час. На сайті можна оплачувати не тільки iгри, але і розплачуватися з провайдерами, операторами мобільного зв'язку, дистриб'юторами, здійснювати операції з валютою і поповнювати баланс додатків для роботи! Також, тут можна швидко і з мінімальною комісією cплатити комунальні послуги і здійснювати інші платежі без затримок. Гроші надходять на рахунок протягом декількох хвилин, та й сама процедура заповнення форми не займе у вас багато часу!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини