Поповнити рахунок Crossfire (Кросс Фире)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Любителям захоплюючих ММО-шутерів буде напевно цікаво познайомитися з унікальним режимом і можливостями онлайн-ігри CrossFire. Дана реальність дозволить гравцеві вибрати одну з ворогуючих сторін - людство або мутантів, які будуть боротися за свою свободу і виживання. В онлайн-грі Crossfire, як і в багатьох інших подібних програмах, можна удосконалювати здібності персонажів і купувати додаткові матеріали.

Для того щоб оплатити вартість тих чи інших матеріалів в грі Crossfire, необхідно поповнити свій баланс, що раніше можна було зробити тільки в Приват24 або, використовуючи термінал. Тепер можна використовувати банківську карту будь-якого емітента і зовсім необов'язково виходити з дому для поповнення гри, досить скористатися інтернет-системою MyPay.

Як провести оплату гри CrossFire через МайПей?

Онлайн-сервіс MyPay дозволяє оплачувати різноманітні послуги в інтернеті, використовуючи будь-яку банківську карту, на якій є достатній баланс грошей. Поповнити особовий рахунок в онлайн грі CrossFire не складно, для цього необхідно ввести наступні дані:

  • логін;
  • суму грошей, яку ви бажаєте внести на особовий рахунок;
  • номер банківської карти Visa або Mastercard.

Натискаючи кнопку «Оплатити», ви завершуєте оплату. Для того щоб гроші потрапили саме на ваш баланс краще перевірити ще раз всі введені дані перед завершенням операції. Крім того, система запропонує зберегти заповнену форму, що дозволить заощадити час в майбутньому.

Переваги MyPay

Сервіс МайПей дозволяє проводити онлайн-переклади, оплачувати товари і послуги в інтернеті, дистрибуцію, займатися благодійністю. Для користувачів, які готові пройти реєстрацію на сайті, система пропонує вигідні бонуси - використовуйте їх в подальшому для проведення транзакцій.

Важливою перевагою стала універсальність системи. Використовуючи MyPay, ви зможете легко cплачувати штрафи, комунальні платежі, додатки для роботи в таксі, соціальні мережі, послуги провайдера, операції з електронною валютою, мобільний зв'язок і багато іншого. Тепер не потрібно використовувати кілька ресурсів - все покупки та послуги можна робити через МайПей, витрачаючи на це всього пару хвилин. В системі зареєстровано  більше 2000 сервісів.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини