Поповнити рахунок Джаггернаут (Juggernaut)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 1700 грн.

Рольова гра Джагернаут входить в число найпопулярніших онлайн-розваг. Висока якість графічного оформлення, максимальна реалістичність персонажів, цікавий сюжет - творці онлайн-ігри Джагернаут пропонують насолодитися всіма перевагами безкоштовно. За бажанням гравець може оплатити послугу на отримання преміум-аккаунта, що дозволить поліпшити характеристики обраного героя. Додаткові можливості відкриваються і після покупки окремих предметів. Платіжна система МайПей пропонує внести гроші на ігровий рахунок з мінімальною комісією і максимально швидко.

Як відбувається оплата онлайн-гри «Джагернаут»?

Щоб поповнити, перейдіть на сторінку сервісу і виконайте наступні нескладні дії:

  • Заповніть форму ідентифікаційним номером, закріпленим за вашим персонажем в грі Джагернаут.
  • Виберіть кнопку з необхідним фінансовим платежем «50» «100» або «200» гривень. Можете вказати іншу суму оплати, з урахуванням того, що мінімальний внесок становить 10 гривень, а максимальний - 1700 гривень.
  • Позначте спосіб онлайн-оплати, вказавши вид банківської карти. Погодившись зберегти введені дані, прискорите процес заповнення форми, а відповідно, і зарахування грошей, в наступні рази.

Після того як поставите галочку, погоджуючись з договором оферти, обов'язково натисніть кнопку «Оплатити». Введіть дані банківської картки та підтвердіть платіж.

Чому МайПей довіряють?

Здійснення платежів з особового рахунку в онлайн-режимі можливо через такі відомі сервіси як Приват24 і MyPay. Однак, останній пропонує більш широкий спектр послуг та має ряд переваг:

  • Швидкість. Проведення грошового переказу здійснюється в лічені хвилини з будь-якої банківської карти Visa / MasterCard.
  • Доступність. Користувачеві платіжної системи надається інтерфейс, спеціально розроблений для врахування потреб найбільш широкої аудиторії відвідувачів.
  • Вигода. У порівнянні з оплатою в терміналі, комісія за переказ грошей з особового рахунку через сервіс становить мінімальний відсоток.
  • Популярність. Сервіс MyPay постійно вдосконалюється і розширює спектр пропонованих послуг.

Звичайно, обов'язковою умовою розрахунку на МайПей є наявність інтернет-зв'язку, але, сьогодні це не є проблемою. Поповнити можна з мобільного телефону, планшета, комп'ютера. До того ж, в будь-який час дня і ночі.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини