Поповнити рахунок Dragon Nest (Драгон Нест)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Безкоштовні розраховані на багато користувачів онлайн-ігри - прекрасна можливість весело і цікаво провести своє дозвілля. Якщо вас приваблюють барвисті інтерфейси і насичена сюжетна лінія, онлайн-гра Dragon Nest - то, що вам потрібно. Тут ви зможете виступити в ролі ассасина, лучниці, калі, воїна, клірика, механіка або чарівниці. У Драгон Нест вам не доведеться нудьгувати - гра дозволить вам вступати в протистояння і проходити випробування. За підсумком ви отримаєте можливість підвищити свій рівень і забезпечити героя новим обмундируванням і здібностями! Чи не хочете довго боротися за досвід і додаткові можливості? Поповніть особовий рахунок в грі і користуйтеся усіма її можливостями!

З MyPay вам вдасться швидко і без зволікань покласти гроші на баланс і придбати все додаткові матеріали, які вам необхідні, не відриваючись від ігрового процесу!

Як поповнити онлайн-гру Dragon Nest через MyPay?

Поповнити гру Драгон Нест або будь-яке інше додаток для розваги онлайн через сервіс МайПей можна, використовуючи кращу банківську карту з достатньою балансом грошей на рахунку. Вам не доведеться оформляти банківську карту конкретного банку, як у випадку з використанням відомих сервісів, наприклад Приват24.

Операція поповнення балансу в додатку зажадає від користувача внесення певної інформації:

  • адреси електронної пошти;
  • суми грошей, яку ви хочете перевести на особовий рахунок;
  • способу оплати (Visa або Mastercard);

Після того як користувач погодиться з умовами договору оферти і натисне кнопку «Оплатити» автоматично відкриється вікно, де потрібно ввести номер банківської карти, з якої будуть списані гроші.

Переваги МайПей

Система оплати послуг в інтернеті МайПей передбачає можливість поповнювати баланс в різних додатках для зареєстрованих і незареєстрованих користувачів. Для того, щоб приступити до оплати в режимі онлайн, вам буде потрібно тільки вказати перераховані вище реквізити. Вся інформація по транзакціях конфіденційна.

Ви можете виробляти різноманітні операції на сайті МайПей:

Відчуйте, як просто оплатити послуги в інтернеті, на це йде всього кілька хвилин. Сервіс зручний ще й тим, що авторизованим користувачам нараховуються бонуси від кожної транзакції. Комісія на сайті мінімальна.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини