Поповнити рахунок Dragona (Драгон)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

В онлайн-грі DragonaOnline геймери зможуть зануритися в дивовижний чарівний світ, який успішно поєднує в собі технології і магічні здібності. Ви можете вибрати одну з чотирьох рас і один з восьми класів для побудови своєї стратегії в Dragona. Стиль гри буде прямо залежати від вашого вибору і вплине на розвиток подій в подальшому. Не відмовляйте собі в задоволенні взяти участь у захоплюючому ігровому процесі, який успішно створили розробники DragonaOnline.

Найголовнішою в онлайн-грі Dragona вважається можливість трансформувати персонажів, грунтуючись на своєму бачення ідеального героя. Трансформуючи свого персонажа в ігровому процесі, ви також можете придбати різноманітні додаткові матеріали для його поліпшення. Оплатити вартість допів можна різними способами - використовуючи платіжні системи в інтернеті. Багато сучасні геймери воліють економити час і поповнити особовий рахунок для оплати найрізноманітніших послуг, використовуючи онлайн сервіс MyPay. Він зручніше інших, так як передбачає використання будь-яких банківських карт, на відміну від Приват24.

Як поповнити баланс для оплати додаткових матеріалів в грі Dragona?

Якщо ви зацікавлені в придбанні оновлених матеріалів і деталей для онлайн-додатки, скористайтеся простою і зрозумілою системою МайПей. Відвідавши сайт, користувач може зареєструватися або відразу виробляти оплату. Ви зможете поповнити особовий рахунок грошима з будь-якої банківської карти. Для цього вам буде потрібно:

  • внести свій ID;
  • вказати ту суму грошей, яку хочете списати з банківської карти;
  • ввести номер банківської карти Visa або Mastercard.

Далі система запропонує вам завершити операцію натисканням кнопки «Оплатити». Перш ніж завершити транзакцію, обов'язково перевірте правильність введеної інформації - це дозволить запобігти переклад ваших особистих грошей на іншу адресу.

Чому МайПей - це вигідно?

Сервіс MyPay зумів заробити хорошу репутацію у користувачів оскільки:

  • оснащений практичною і ефективною системою захисту персональної інформації та особистих даних;
  • передбачає конфіденційність клієнта і надає кожному користувачеві Особистий кабінет;
  • пропонує широкий спектр послуг - використовуючи сервіс можна cплатити мобільний зв'язок, інтернет, штрафи, дистрибуцію, хостинг, соціальні мережі та інші 2000 сервісів.

Використовуючи МайПей можна оплачувати всі послуги в одному місці, не витрачаючи багато часу на перехід на інші сторінки браузера.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини