Поповнити рахунок Dragona (Драгон)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

В онлайн-грі DragonaOnline геймери зможуть зануритися в дивовижний чарівний світ, який успішно поєднує в собі технології і магічні здібності. Ви можете вибрати одну з чотирьох рас і один з восьми класів для побудови своєї стратегії в Dragona. Стиль гри буде прямо залежати від вашого вибору і вплине на розвиток подій в подальшому. Не відмовляйте собі в задоволенні взяти участь у захоплюючому ігровому процесі, який успішно створили розробники DragonaOnline.

Найголовнішою в онлайн-грі Dragona вважається можливість трансформувати персонажів, грунтуючись на своєму бачення ідеального героя. Трансформуючи свого персонажа в ігровому процесі, ви також можете придбати різноманітні додаткові матеріали для його поліпшення. Оплатити вартість допів можна різними способами - використовуючи платіжні системи в інтернеті. Багато сучасні геймери воліють економити час і поповнити особовий рахунок для оплати найрізноманітніших послуг, використовуючи онлайн сервіс MyPay. Він зручніше інших, так як передбачає використання будь-яких банківських карт, на відміну від Приват24.

Як поповнити баланс для оплати додаткових матеріалів в грі Dragona?

Якщо ви зацікавлені в придбанні оновлених матеріалів і деталей для онлайн-додатки, скористайтеся простою і зрозумілою системою МайПей. Відвідавши сайт, користувач може зареєструватися або відразу виробляти оплату. Ви зможете поповнити особовий рахунок грошима з будь-якої банківської карти. Для цього вам буде потрібно:

  • внести свій ID;
  • вказати ту суму грошей, яку хочете списати з банківської карти;
  • ввести номер банківської карти Visa або Mastercard.

Далі система запропонує вам завершити операцію натисканням кнопки «Оплатити». Перш ніж завершити транзакцію, обов'язково перевірте правильність введеної інформації - це дозволить запобігти переклад ваших особистих грошей на іншу адресу.

Чому МайПей - це вигідно?

Сервіс MyPay зумів заробити хорошу репутацію у користувачів оскільки:

  • оснащений практичною і ефективною системою захисту персональної інформації та особистих даних;
  • передбачає конфіденційність клієнта і надає кожному користувачеві Особистий кабінет;
  • пропонує широкий спектр послуг - використовуючи сервіс можна cплатити мобільний зв'язок, інтернет, штрафи, дистрибуцію, хостинг, соціальні мережі та інші 2000 сервісів.

Використовуючи МайПей можна оплачувати всі послуги в одному місці, не витрачаючи багато часу на перехід на інші сторінки браузера.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини