Поповнити рахунок FireStorm


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Онлайн-гра FireStorm є тактичний шутер, оснащений гідною графікою і практичним інтерфейсом. Геймери можуть оцінити його лаконічність і легкість, а також процес швидкого створення власної касти, ігри від декількох осіб, можливості захоплення прапора, саботажу і знищення противника. В онлайн-грі FireStorm представлені масові баталії з чотирма ігровими режимами, можна виконувати поставлені умови і швидше добиватися цілей. Спробуйте себе в якості Медика, Інженера, Снайпера або штурмовиків і прокачивайте свого героя досягненнями і придбанням додаткових матеріалів.

Оплатити нові види озброєння, екіпірування, характеристики персонажа можна будь-яким зручним способом. Багато просунуті користувачі вважають за краще використовувати більш сучасні сервіс для переказу грошей на особовий рахунок в режимі онлайн - сайт MyPay. Він є більш зручним і широким аналогом Приват24.

Вигоди від використання МайПей

Наділити героя новими здібностями в світі ігор FireStorm дозволить сервіс МайПей. На сайті представлені всілякі категорії послуг, які можна легко оплатити онлайн, використовуючи кращу банківську карту. Користувачі можуть не турбуватися про збереження персональної інформації, оскільки техніки подбали про її захист. В системі можна без праці розплачуватися банківськими картами будь-якого емітента, що істотно розширює можливості.

У МайПей ви можете оплатити:

Після процедури реєстрації користувачам буде нараховуватися певний бонус після кожного поповнення особового рахунку. Щоб геймери змогли швидше поповнити особовий рахунок для розрахунків в інтернеті, система передбачає можливість зберегти готову, повністю заповнену форму оплати і використовувати її в майбутньому.

Як сплатити гру через MyPay?

Щоб поповнити баланс на сайті сервісу МайПей, користувачеві необхідно вибрати відповідне напрям роботи і ввести такі дані:

  • e-mail;
  • суму грошей, яка надійде на рахунок;
  • номер банківської карти Visa або Mastercard.

Натискаючи кнопку «Оплатити», ви завершите операцію, кошти надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини