Поповнити рахунок Gamenet (Геймнет)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Gamenet - це захоплюючий світ онлайн-ігор. Тут можна битися в RPG, стратегії, шутерах, спробувати себе в симуляторах і пригоди. Найпопулярнішими є Legend 2, Battle Carnival, Black Desert, Phantomers, Dragon Knight. Gamenet пропонує завести один обліковий запис для всіх ігр.Оні умовно-безкоштовні, тобто починаєте грати ви, не вносячи жодних коштів, але всередині сюжету вам можуть знадобитися додаткові навички, зброю, які можна оплатити за допомогою банківської карти.

Якщо потрібно поповнити рахунок на Gamenet, використовуйте зручний онлайн-сервіс Mypay. Простий інтерфейс зрозумілий кожному користувачеві, а надходження грошей на особовий рахунок відбувається протягом декількох хвилин.

Інші переваги Mypay

Найважливіше в проведенні платежів в інтернеті - безпека особистих даних. На сайті Mypay вони строго засекречені, конфіденційність забезпечується завдяки технічним напрацювань наших програмістів. Інформація захищається відповідно до законодавства України.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому користуючись нашими послугами постійно, ви будете отримувати бонуси і знижки. Після реєстрації в Особистому кабінеті ви побачите історію своїх бонусів.

На сайті працюють оператори, які допоможуть, якщо у вас виникнуть складності з пошуком потрібного підприємства, послуги або функції. Вони дадуть відповідь на питання з приводу проведення оплати.

Як поповнити баланс на Gamenet за допомогою банківської карти?

Для початку пройдіть просту реєстрацію. Щоб оплатити послуги Gamenet, введіть такі дані:

  • e-mail. Адреса електронної пошти, який ви використовували при реєстрації на Геймнет. Він служить альтернативою особовому рахунку.
  • Суму поповнення. Тут слід вказати, скільки грошей ви хочете покласти на баланс в онлайн-грі.
  • Виберіть спосіб оплати - Mastercard або Visa.
  • Натисніть на «Оплатити».

Далі ви переміститеся на сторінку, де потрібно буде прописати номер банківської карти.

Як і в Приват24, оплатити за допомогою Mypay можна не тільки iгри, а також телебачення, хостинг, соціальні мережі, дистрибуцію, погасити штрафи.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини