Поповнити рахунок Герої


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Онлайн-гра «Герої» захопила багатьох шанувальників жанру фентезі цікавими героями, графікою і боями з неземними істотами. Гра підтримується всіма браузерами і не вимагає установки додаткових додатків. Новим користувачам пропонується швидка реєстрація та безкоштовну участь в грі. Надалі для розвитку головного персонажа будуть потрібні додаткові ресурси, купити які можна за допомогою ігрової валюти. Платіжний сервіс МайПей надає можливість швидко поповнити ігровий аккаунт «Герої» через інтернет.

Процес поповнення: етапи

Внесення грошей в онлайн-гру «Герої» проводиться поетапно:

  • У першому віконці введіть номер ID, присвоєний вам в грі «Герої».
  • На другому етапі вкажіть бажану суму грошей. Для швидкого введення сервіс пропонує допоміжні кнопки на 50, 100 і 200 гривень. Платник може внести як найменшу суму в 5 гривень, так і максимальну в 3000 гривень.
  • Наступним пунктом буде вибір банківської карти Visa або MasterCard. Онлайн-система розроблена максимально зручною, тому клієнту пропонується зберегти дані форми. Поставте галочку.

Обов'язковою умовою проведення платежу за допомогою банківської карти є угода до договору оферти. Для введення даних особового рахунку натисніть на кнопку «Оплатити».

Переваги MyPay

Електронний онлайн-сервіс MyPay дозволяє здійснювати платежі в інтернеті за спрощеною системою, без прямої взаємодії продавця-клієнта. З численних достоїнств можна виділити ряд основних:

  • Розрахунок за послуги здійснюється з особового рахунку будь-якого банку країни, що робить обслуговування сервісу краще в порівнянні з Приват24.
  • Вчинення розрахунку вимагає мінімальної кількості часу, всього кілька хвилин.
  • Безпека забезпечується всіма сучасними методами захисту SSL.
  • Інформація по проведених операціях зберігаються на серверах і надається тільки на вимогу користувача.

До переваг сервісу Мей Пей відноситься і мінімальна комісія, стягується за проведення рахунку. Важливим критерієм є і зручний зрозумілий інтерфейс, що дозволяє клієнту швидко знаходити потрібну сторінку. До того ж, процес перерахування грошей з банківської картки не вимагає прив'язки до певного місця і можливий в будь-якій точці країни. Сьогодні поповнити, перевести, оплатити можна 24/7.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини