Поповнити рахунок Golden Age


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Онлайн-гра GoldenAge стала своєрідною браузерної стратегією, яка дозволяє гравцям управляти власним містом, розвиваючи його для оборони від ворога. Геймерів чекає захоплюючий середньовічний світ зі своїми таємницями і важливими завданнями благоустрою міста. У безкоштовної грі GoldenAge ви зможете приміряти на себе роль Сіра, керуючи торгівлею і виробництвом в стінах замку. Особливість такої онлайн-ігри в тому, що її не потрібно завантажувати - просто відвідайте відповідну сторінку в інтернет-браузері і приступити до побудови своєї реальності в режимі онлайн.

В онлайн-грі GoldenAge можна купувати додаткові або унікальні речі. Для цього вам буде потрібно оплатити товари зручним способом. На сьогоднішній день багато геймери віддають перевагу сучасному онлайн сервіс MyPay, який приймає гроші з будь-яких банківських карт!

Схема оплати гри GoldenAge через МайПей

Для того щоб поповнити особовий рахунок і оплатити товари в мережевій грі, користувачеві необхідно зайти на сайт MyPay. Далі виберіть потрібну програму, і система автоматично направить вас на сторінку з формою і полями, обов'язковими до заповнення. Тут вам буде потрібно вказати:

  • ID;
  • Суму грошей, яку ви хочете покласти на особовий рахунок;
  • Номер банківської карти Visa або Mastercard.

Системою буде прийнята оплата з банківської картки, емітованої будь-яким банком. Головна умова - достатній баланс грошей для здійснення операції. На те, щоб поповнити баланс для подальшої оплати у користувачів піде кілька хвилин. Якщо ви захочете заощадити час в майбутньому - просто збережіть заповнену форму на сайті.

Переваги для зареєстрованих користувачів

Система МайПей - надійний спосіб оплати в мережі, оскільки вона забезпечена сучасною захистом. Вся інформація захищена законодавством України. Пройшовши просту процедуру реєстрації та авторизувавшись, ви зможете отримувати бонуси від кожної транзакції і використовувати їх в майбутньому, користуючись сайтом.

Важливим аспектом стане повна схоронність історії платежів користувача і квитанцій по ним в Особистому кабінеті, а також можливість оплачувати не тільки розваги, а й комунальні платежі, мобільний зв'язок, інтернет, штрафи, послуги. Такі умови, а також більш широкі можливості для банківських карт, на відміну від сервісу Приват24, дають користувачам істотні переваги і привілеї.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини