Поповнити рахунок Ground War: Tanks


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Віддаєте перевагу військові стратегії? Пориньте в тривимірний світ безкоштовної онлайн-ігри GroundWar: Tanks, який дозволить вам перенестися на поля битв, управляти різними моделями танків і всіляко їх удосконалювати. Особливий шарм гри GroundWar: Tanks забезпечений системою соціальної взаємодії, адже вона передбачає спільну роботу групи гравців для досягнення спільної мети. Щоб отримати більш помітні результати в процесі гри, геймери можуть купувати додаткові матеріали за гроші, використовуючи для цього систему MyPay.

Сайт дозволяє оплатити покупку ігрових матеріалів онлайн швидко і без зволікань. Для початку вдосконалення своєї гри GroundWar: Tanks досить лише налагодити стабільне підключення до інтернету і поповнити свій особовий рахунок на сайті МайПей.

Чому сплачувати послуги через МайПей вигідно?

Сервіс для здійснення оплати в інтернеті MyPay забезпечує користувачам надійний захист транзакцій і можливість поповнити особовий рахунок будь-банківською картою, на якій достатньо грошей. На відміну від Приват24, клієнти МайПей можуть використовувати банківські картки, емітовані будь-яким банком. Система працює цілодобово і виробляє переказ грошей за лічені хвилини.

Для зареєстрованих користувачів системою передбачено нарахування бонусів за кожну транзакцію, які в майбутньому можна використовувати всередині сайту. Вся історія ваших платежів надійно зберігається в особистому кабінеті, де ви також можете побачити всі квитанції по оплаті.

Як сплатити гру онлайн?

Оплатити онлайн-гру GroundWar: Tanks не складно, для цього користувачеві необхідно виконати всього 4 дії, а саме:

  • ввести ID;
  • вказати грошову суму поповнення;
  • внести номер банківської карти Visa або Mastercard;
  • натиснути кнопку «Оплатити».

На сайті користувачі також можуть проводити і інші фінансові операції онлайн, в тому числі пов'язані з оплатою комунальних платежів, послуг провайдера, дистриб'юторів, мобільного зв'язку, штрафів, операцій з електронною валютою і багато інших. З метою забезпечення максимальної ефективності та високої швидкості операцій заповнений бланк замовлення можна зберегти для подальшого використання. Для того щоб переклад вчинив саме на ваш ID, обов'язково перевірте коректність введеної інформації перед завершенням оплати.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини