Поповнити рахунок Jade Dynasty


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Для любителів могутніх монстрів і яскравого інтерфейсу просто неможливо собі уявити більш яскравою і захоплюючою онлайн-ігри ніж Jade Dynasty. Геймеру належить битися за безсмертя з богами і проходити масу складних і заплутаних випробувань в грі Jade Dynasty. Не дивно, що саме ця розрахована на багато користувачів ролева гра вважається однією з найбільш популярних фентезійних онлайн-ігор сучасності! Швидше домогтися прогресу з гравцем в Jade Dynasty допоможе покупка додаткового матеріалу, яку можна здійснити безпосередньо в додатку.

Для того щоб оплатити необхідні доповнення було простіше, і вам не довелося надовго відволікатися від ігрового процесу, можна скористатися сучасним сервісом для оплати послуг в інтернеті MyPay. Так ви зможете покласти будь-яку необхідну суму грошей на свій особовий рахунок за лічені хвилини і придбати всі необхідні матеріали!

Як правильно поповнити баланс для гри Jade Dynasty?

Важлива перевага МайПей - можливість поповнити особовий рахунок на суму грошей до 4999 грн., Використовуючи для цього будь-яку бажану банківську карту. Все, що потрібно для здійснення транзакції - це:

1. ввести свій ігровий аккаунт;

2. вказати суму, яку ви бажаєте перевести на рахунок;

3. вибрати відповідний спосіб оплати - Visa або Mastercard;

4. відзначити галочкою свою згоду з договором оферти;

5. натиснути кнопку «Оплатити»;

6. ввести номер банківської карти, з якої будуть списані гроші.

На відміну від сервісу Приват24, користувачам МайПей надані ширші можливості. Немає необхідності оформляти банківську карту конкретного банку - підійде будь-яка, з достатнім балансом грошей на рахунку. До того ж, при бажанні, в процесі заповнення форми, ви можете зберегти дані, що дозволить використовувати готовий шаблон повторно.

Особливості та переваги користування сервісом МайПей

Сервісом МайПей може користуватися кожен, для цього навіть не потрібно проходити просту процедуру реєстрації. Вибравши необхідний вид послуг, ви зможете оплатити їх в режимі онлайн, за лічені хвилини, не відриваючись від важливих справ і не залишаючи робочого місця. Можна розплатитися за:

Сайт оснащений сучасною системою захисту, що виключає можливість витоку інформації користувачів. Якщо ви вирішите використовувати сервіс регулярно, краще авторизуватися. Так, користувач може поповнити баланс і при цьому отримати бонуси для подальшого використання.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини