Поповнити рахунок Karos (Карос)


Мінімальна сума поповнення: 6 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Безкоштовна онлайн-гра Karos дає геймеру неймовірні можливості - боротьба з силами темряви для порятунку світу, використовуючи облогу замків, облогові знаряддя, їздових тварин і оригінальні специфічні можливості персонажів. Таке захоплюючу подорож дарує масу позитивних емоцій, дозволяє брати участь у збереженні балансу Азмар і весь час підвищувати рівень вашого гравця.

Для того щоб швидше отримати дивовижні здібності персонажів в онлайн-грі Karos ви можете використовувати сервіс MyPay. Все, що потрібно від геймера - поповнити баланс і придбати будь-які характеристики або знаряддя для гри в режимі онлайн.

Як поповнити особовий Рахункової МайПей для оплати специфічних здібностей гравця Karos

Використовувати сервіс МайПей для оплати різних послуг і товарів в інтернеті просто і вигідно. В першу чергу, сервіс дозволить геймерам швидше підвищувати рівень персонажа в грі Karos, а значить, домагатися більш значних результатів і якнайшвидшого прогресу. Для того щоб поповнити баланс на сайті, вам буде потрібно:

  • ввести свій ID
  • вказати суму грошей, яку ви хочете покласти на особовий рахунок;
  • внесіть номер своєї банківської картки;
  • натиснути кнопку «Оплатити».

Щоб запобігти можливості помилки, обов'язково перевірте коректність внесених даних, перш ніж оплатити гру. Оплату можна робити з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету, в будь-який час доби, що неймовірно зручно для геймерів.

Вигоди від використання MyPay

Сервіс для оплати послуг онлайн МайПей вигідний для користувачів з кількох причин, в тому числі і тому, що:

  • гроші можна переводити з банківської картки, емітованої будь-яким банком, на відміну від поширеного сервісу Приват24;
  • клієнти можуть використовувати банківські картки Visa і Mastercard;
  • через сайт можна оплачувати не тільки iгри, але і комунальні платежі, штрафи, мобільний зв'язок, послуги провайдерів і дистриб'юторів;
  • історія платежів зберігається в Особистому кабінеті разом з квитанціями;
  • при регулярному використанні сервісу зареєстрованим користувачам нараховуються бонуси;
  • сервіс надійно захищений і не вимагає внесення особистих даних, що запобігає можливість витоку інформації або ваших грошей.

Користувачі можуть заощадити гроші, зареєструвавшись в системі. Крім того, ви можете економити особистий час, зберігаючи заповнену форму оплати для повторних платежів!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини