Поповнити рахунок King of Kings 3 (Кинг оф Кингс 3)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Розрахована на багато користувачів гра KingofKings 3 приваблює багатьох геймерів якісної графікою і динамічним сюжетом. Тут ви можете взяти участь в оригінальних квестах і виконувати завдання, приміряючи на себе ролі воїнів, магів або ассасинов. Занурившись в захоплюючий середньовічний світ фентезі в онлайн-грі KingofKings 3, гравець зможе взяти участь у ворожнечі семи королівств і багаторівневих гильдиях.

Для того щоб удосконалити свого героя, геймеру потрібно оплатити тривимірну гру, використовуючи будь-який кращий сервіс. Щоб гроші напевно потрапили куди потрібно, а оплата не зайняла багато часу, випробуйте сучасний сервіс для оплати послуг і товарів в інтернеті - MyPay.

Чому використовувати МайПей вигідно?

Сайт MyPay оснащений сучасною системою захисту даних, що дозволяє убезпечити всі операції, вироблені на сайті, і запобігти витоку будь-якої інформації. Важливими перевагами сайту можна вважати:

  • можливість поповнити баланс особового рахунку онлайн, не вносячи зайву персональну інформацію;
  • можна використовувати банківські картки, емітовані будь-яким банком, що сильно відрізняє його від популярного сервісу Приват24;
  • нарахування бонусів для зареєстрованих користувачів здійснюється автоматично і дозволяє використовувати їх для економії власних коштів;
  • збереження історії платежів в Особистому кабінеті;
  • універсальність - використовуючи МайПей, користувачі можуть легко оплатити онлайн додатки, соціальні мережі, комунальні платежі, штрафи, товари і послуги в інтернеті.

Для успішного поповнення потрібен лише доступ до мережі і достатню кількість грошей на банківській картці. Спростити повторну оплату онлайн-ігри KingofKings 3 дозволить збережена форма.

Як здійснити оплату гри KingofKings 3 на сайті МайПей?

Для початку відвідайте сайт MyPay і виберіть ту гру, яку бажаєте сплатити. Система запропонує заповнити наступні поля:

  • ваш ID;
  • суму поповнення;
  • номер банківської карти Visa або Mastercard.

Користувач може вказати будь-яку суму грошей - від 1 до 4999 грн. На те, щоб поповнити особовий рахунок у вас піде декілька хвилин, при цьому вам не доведеться відриватися від роботи або розваг. Поповнювати свій баланс можна в будь-який зручний час.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини