Гра League of Legends передбачає одночасне участь великої кількості користувачів. Могутні герої з ексклюзивними особливостями воюють один з одним в режимі онлайн. У грі Ліга легенд представлена відмінна графіка - бази, ущелини, джунглі, а також монстри і дракони, яких треба перемогти, реліквії і золото, які потрібно добути. При цьому необхідність поповнити особовий рахунок може надовго вивести з процесу. Щоб цього не сталося, скористайтеся послугами сервісу MyPay - разом з ним ваші гроші моментально будуть переведені на відповідний рахунок за допомогою звичайної банківської карти.

Як сплатити League of Legends?

Гроші можна регулярно списувати з банківської карти в автоматичному режимі, наприклад, щотижня - необхідно тільки поставити галочку у відповідному віконці. Це дуже зручно, тому що система не забуде вчасно поповнити особовий рахунок, навіть якщо ви про це забули.

MyPay - прорив в онлайн-банкінгу

Якщо раніше українці не мали альтернативи Приват24, то сьогодні з'явився сервіс, який дозволяє внести оплату за допомогою банківської карти - поповнити мобільний, інтернет, заплатити гроші за світло, газ, онлайн-ігри, послуги хостингу.

У «МайПей» є й інші переваги:

Вся введена вами інформація строго конфіденційна, її бачите тільки ви, від сторонніх очей вона захищена законом і технічними засобами. Ставайте постійним користувачем нашого сервісу, беріть участь в акціях і отримуйте бонуси. Всю інформацію ви знайдете на сайті MyPay.