Поповнити рахунок Хмарочоси


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Хмарочоси - це нова і захоплююча онлайн гра, в якій можна побудувати ціле місто з багатоповерхівками, магазинами і розважальними центрами. Щоб розвивати свій аккаунт, користувачеві необхідно за гроші купувати і продавати товар. Поповнювати особовий рахунок можна без будь-яких комісій, зареєструвавшись в системі MyPay. Як і електронний сервіс Приват24, ми надаємо можливість здійснювати платежі в режимі онлайн за допомогою своєї банківської картки, не відходячи від комп'ютера або смартфона.

Як поповнити свій аккаунт через сервіс MyPay? 

На сторінці сайту MyPay в розділі «Онлайн ігри» представлений великий вибір розважальних сервісів, які користувач може оплачувати через інтернет прямо зі свого комп'ютера або телефону. Для цього необхідно лише завести електронний гаманець MyPay і верифікувати банківську карту (Visa, Mastercard), щоб більше не вводити її реквізити.

Щоб перевести гроші на особовий рахунок аккаунта в хмарочосі, виконайте наступні дії:

 • в обраному розділі знайдіть сервіс «Хмарочоси»; 
 • вкажіть ID або логін; 
 • введіть суму грошей для перекладу; 
 • виберіть тип банківської карти; 
 • погодьтеся з умовами договору і натисніть «Оплатити». 

Для того щоб оплачувати цю та інші послуги набагато швидше, збережіть дані форми. Ви також можете додати ярлик на робочий стіл комп'ютера або телефону, щоб заходити в особистий кабінет за лічені секунди.

Переваги реєстрації на MyPay 

Електронний сервіс MyPay - онлайн майданчик, де можна оплачувати великий список послуг без комісійних зборів і прихованих платежів. Реєструючись в системі і прив'язуючи банківську карту, можна бути повністю впевненим у захисті персональних даних. Всі онлайн платежі проводяться у вигляді складного шифру, тому ризик витоку особистої інформації зведений до нуля.

Крім безпеки і недоторканності персональних даних, ми надаємо користувачам наступні переваги:

 • 110 онлайн ігор, доступних для оплати; 
 • зрозумілий інтерфейс; 
 • моментальний переказ коштів на особовий рахунок; 
 • цілодобовий доступ в особистий кабінет; 
 • можливість стежити за історією перекладів; 
 • кваліфіковану технічну підтримку. 

Реєструйтеся в системі MyPay. Поповнюйте баланс аккаунта в грі Хмарочоси і платите за будь-які інші послуги через інтернет, витрачаючи на це мінімум вільного часу.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини