Поповнити рахунок Хмарочоси


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Хмарочоси - це нова і захоплююча онлайн гра, в якій можна побудувати ціле місто з багатоповерхівками, магазинами і розважальними центрами. Щоб розвивати свій аккаунт, користувачеві необхідно за гроші купувати і продавати товар. Поповнювати особовий рахунок можна без будь-яких комісій, зареєструвавшись в системі MyPay. Як і електронний сервіс Приват24, ми надаємо можливість здійснювати платежі в режимі онлайн за допомогою своєї банківської картки, не відходячи від комп'ютера або смартфона.

Як поповнити свій аккаунт через сервіс MyPay? 

На сторінці сайту MyPay в розділі «Онлайн ігри» представлений великий вибір розважальних сервісів, які користувач може оплачувати через інтернет прямо зі свого комп'ютера або телефону. Для цього необхідно лише завести електронний гаманець MyPay і верифікувати банківську карту (Visa, Mastercard), щоб більше не вводити її реквізити.

Щоб перевести гроші на особовий рахунок аккаунта в хмарочосі, виконайте наступні дії:

 • в обраному розділі знайдіть сервіс «Хмарочоси»; 
 • вкажіть ID або логін; 
 • введіть суму грошей для перекладу; 
 • виберіть тип банківської карти; 
 • погодьтеся з умовами договору і натисніть «Оплатити». 

Для того щоб оплачувати цю та інші послуги набагато швидше, збережіть дані форми. Ви також можете додати ярлик на робочий стіл комп'ютера або телефону, щоб заходити в особистий кабінет за лічені секунди.

Переваги реєстрації на MyPay 

Електронний сервіс MyPay - онлайн майданчик, де можна оплачувати великий список послуг без комісійних зборів і прихованих платежів. Реєструючись в системі і прив'язуючи банківську карту, можна бути повністю впевненим у захисті персональних даних. Всі онлайн платежі проводяться у вигляді складного шифру, тому ризик витоку особистої інформації зведений до нуля.

Крім безпеки і недоторканності персональних даних, ми надаємо користувачам наступні переваги:

 • 110 онлайн ігор, доступних для оплати; 
 • зрозумілий інтерфейс; 
 • моментальний переказ коштів на особовий рахунок; 
 • цілодобовий доступ в особистий кабінет; 
 • можливість стежити за історією перекладів; 
 • кваліфіковану технічну підтримку. 

Реєструйтеся в системі MyPay. Поповнюйте баланс аккаунта в грі Хмарочоси і платите за будь-які інші послуги через інтернет, витрачаючи на це мінімум вільного часу.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини