Поповнити рахунок Neverlands


Мінімальна сума поповнення: 18 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Онлайн-ігри давно стали улюбленою розвагою мільйонів користувачів інтернету, а розрахована на багато користувачів гра Neverlands- землі, яких немає, більше 10 років залишається однією з найпопулярніших в мережі. Перериватися на те, щоб поповнити вчасно свій особовий рахунок, а потім знову зануритися в проблеми Neverlands, часто немає ні бажання, ні часу. Якщо необхідно швидко здійснити платіж, варто скористатися системою MyPay. Для цього необхідно через будь-який електронний пристрій з виходом в інтернет провести оплату онлайн.

Чому сайт MyPay настільки зручний?

Система «МайПей» працює так само, як Приват24, тільки має свої переваги:

  • розплатитися на сайті ви зможете будь-банківською картою незалежно від її виду - Visa або Mastercard;
  • картка може бути випущена будь-яким фінансовим закладом України;
  • ті, хто користується системою постійно, можуть розраховувати на знижки в оплаті;
  • «МайПей» - зручний і надійний сайт, з ним просто працювати і здійснювати платежі онлайн, враховані всі дрібниці, що дозволяють швидко поповнити будь-який рахунок;
  • комісія за проведену операцію становить мінімальну суму;
  • таємниця платежів захищається на законодавчому рівні, а також системою безпеки самого сайту.

За допомогою банківської карти на MyPay можна оплатити не тільки гру Neverlands, але і перерахувати гроші за послуги ЖКГ, на замовлення та придбання квитків на транспорт, поповнити мобільний зв'язок і здійснити інші перекази на будь-який особовий рахунок.

Як перерахувати гроші?

Перед тим як починати проведення фінансових операцій на MyPay, необхідно зареєструватися на сайті, залишивши про себе мінімальну інформацію. Вкажіть свій e-mail і номер банківської карти, за допомогою якої ви здійсните платіж. Не турбуйтеся: отримані від вас таким чином дані будуть збережені в суворій таємниці.

Далі потрібно крок за кроком зробити прості дії, які дозволять за лічені хвилини повернутися в Neverlands

  • Введіть свій e-mail.
  • Далі поставте у віконці потрібну суму грошей для оплати - ви можете заплатити від 4 до 4999 грн.
  • Натисніть «Оплатити».

Будь-яка операція на сайті, в тому числі cплата онлайн-ігри, займає кілька хвилин, тому перевести кошти на обраний вами особовий рахунок можна без зайвих втрат часу, з максимальним комфортом.

Скористайтеся послугами сайту MyPay - ви самі побачите, наскільки це просто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини