Поповнити рахунок Panzar (Панзар)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Серед постійних користувачів інтернету є чимало шанувальників онлайн-гри Panzar.Ето гра в стилі трилера, в якій герой бореться з численними противниками, накопичує силу і фінанси, які можна вигідно витратити, щоб поповнити запас спорядження. Але час від часу доводиться все-таки повертатися в реальний світ, щоб оплатити особовий рахунок і продовжити бої з ворогами. Для того щоб цей процес займав якомога менше часу, варто скористатися сервісом MyPay. За допомогою банківської карти ви легко зможете перевести гроші онлайн на будь-який рахунок і продовжувати гру Panzar.

Як провести платіж?

Для своєчасного переказу грошей необхідно знайти на сайті сторінку онлайн-ігри Panzar і зареєструватися, а потім крок за кроком заповнити всі віконця на сторінці.

  • Введіть свою електронну пошту.
  • Далі вибираєте суму, яку збираєтеся заплатити: або запропонований варіант 50, 100, 200 грн, або будь-який інший - від 0,01 до 4999.99 грн.
  • У графі «Спосіб оплати» позначте, що переказ грошей потрібно здійснити з банківської карти Visa або Mastercard.
  • Галочкою ви відзначаєте згоду з договором оферти.
  • Справа внизу є велика зелена кнопка «Сплатити» - натисніть на неї, щоб підтвердити переказ грошових коштів.

Після цього впишіть в з'явилося віконце необхідні дані своєї банківської картки, і грошові средствабудут перераховані онлайн практично миттєво.

Які переваги є у MyPay?

За принципом роботи МайПей нагадує Приват24, але у нашого сайту є свої переваги.

  • Найголовніше - ми готові прийняти платежі від власників банківських карт, випущених будь-яким фінансовим закладом України, а не тільки ПриватБанком.
  • У нас ви зможете заплатити не тільки за Panzar, а й поповнити мобільний, перевести кошти на будь-який особовий рахунок, розплатитися за послуги ЖКГ, кабельне телебачення, інтернет. Є більше 2000 сервісів для оплати.
  • Операції відбуваються практично миттєво, при цьому комісія стягується мінімальна.
  • Можете не турбуватися про те, що ваші фінансові дані стануть надбанням для інших користувачів - це виключено, всі відомості, які ви надали на сервісі, суворо охороняються, відповідно до законодавства України, а також технічними засобами.

Спробуйте співпрацю з MyPay - вам сподобається наш сервіс!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини