Поповнити рахунок Perfect World


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

За допомогою рольової гри PerfectWorld можна створити власний досконалий світ, який існує в звичайному житті. Грати онлайн ви зможете, перебуваючи в будь-якому місті або селищі. Але іноді доводиться повертатися з віртуального світу в реальний, щоб внести гроші на особовий рахунок і спокійно грати далі. Щоб не відволікатися і витратити на цю операцію якомога менше часу, зверніться до платіжної системи MyPay. З її допомогою ви зможете зробити це легко і швидко! «МайПей» - аналог банкінгу Приват24, тільки набагато зручніше, тому що розраховуватися тут можна будь-якими банківськими картами, незалежно від того, яким фінансовою установою вони видані.

Що потрібно зробити для проведення оплати?

Щоб оплатити рахунки, необхідно зареєструватися на сайті, вказати свій регіон, e-mail, пароль. Це не займе багато часу, але забезпечить вашу безпеку на порталі.

Зайдіть на сторінку онлайн-ігри PerfectWorld. Тут все продумано до дрібниць, тому просто заповнюйте покроково всі вікна зверху вниз.

  • Введіть в віконце аккаунт гри PerfectWorld.
  • Наступний крок - введення суми грошей. Можна покласти 50, 100, 200 - будь-яку суму від 10 до 1000 грн.
  • Спосіб оплати -Банківські карта, уточніть, ніж ви користуєтеся -Visa, Mastercard, потім впишіть номер картки, щоб зняти з неї гроші.
  • Натискайте внизу праворуч зелену кнопку «Оплатити».

Якщо ви зробили все правильно, через пару хвилин система видасть повідомлення, що платіж пройшов успішно, сума надійшла на особовий рахунок одержувача.

Чи зручно це?

Мало хто користується сервісом MyPay тільки один раз, ви напевно повернетеся до нас і в майбутньому, адже проводити онлайн-транзакції з нами зручно і безпечно. Відчуйте наші переваги :.

  • У нашому асортименті послуг - більше 2000  пропозицій. За допомогою наших сервісів ви легко зможете поповнити не тільки онлайн-гру PerfectWorld, але і мобільний, інтернет, кабельне телебачення, заплатити за дистрибуцію, дитячий сад, штрафи.
  • Всі особисті дані, які ви залишаєте на сайті, будуть збережені в таємниці, вони нікому не доступні - звичайно, за винятком особисто вас. Конфіденційність даних охороняється як технічно, так і законом.
  • За переказ грошей з банківської картки стягується мінімальна комісія.
  • При необхідності наші фахівці готові вам допомогти.

Спробуйте співпрацю з нами, це дійсно комфортно і вигідно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини