Поповнити рахунок RF Online (РФ Онлайн)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Розрахована на багато користувачів онлайн-гра RF Online в стилі наукової фантастики приваблює безліч геймерів. Оригінальний інтерфейс, заплутаний сюжет, якісна графіка - все це в сукупності з лютим протистоянням кількох рас дозволяє гравцям сповна зануритися в захоплюючий ігровий процес. Хочете привнести в безкоштовну гру RF Online більше цікавих додаткових матеріалів? Поповніть свій особовий рахунок і купуйте різні доповнення в онлайн-грі прямо зараз! Оплатити послуги RF Online швидко і без зволікань можна через сучасний сервіс MyPay. Транзакція забере у вас всього пару хвилин і гроші швидко надійдуть на ваш особовий рахунок.

Чому використовувати МайПей для розрахунків в інтернеті вигідно?

Розрахунки за допомогою інтернету давно користуються популярністю. Нарівні з відомими сервісами, на зразок Приват24, активно розвиваються більш прогресивні сайти. Так, сервіс MyPay дозволяє відвідувачам оплачувати послуги онлайн, використовуючи банківську карту, емітовану будь-яким банком, що істотно збільшує можливості користувачів. Головна умова успішності транзакції - достатній баланс грошей на рахунку!

Зареєстровані користувачі можуть отримувати бонуси при оплаті послуг через МайПей. Це дозволить економити в майбутньому на здійснення операцій в режимі онлайн і при цьому зберігати всю історію платежів, разом з квитанціями в особистому кабінеті. МайПей - надійний сервіс, який оснащений високим ступенем захисту, що запобігає витоку інформації про банківські картки, рахунках, здійснюються фінансові операції.

Як оплатити послуги гри через МайПей?

Користуватися сервісом просто. Для початку необхідно виконати декілька дій:

1. ввести e-mail;

2. вказати суму грошей, яку ви хочете поповнити баланс;

3. вибрати відповідний спосіб оплати - банківською картою Visa або Mastercard;

4. погодитися з умовами оферти;

5. натиснути кнопку «Оплатити».

Система автоматично направить вас на наступну сторінку, де ви внесете номер своєї банківської картки. Для того щоб в майбутньому поповнити рахунок мобільного телефону, ігри, послуги провайдера, хостинг було простіше - збережіть заповнену форму. Така опція передбачена системою для прискорення процесу оплати, що дуже зручно для постійних користувачів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини