Поповнити рахунок Rage of Titans


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Гра RageofTitans насичена елементами, привабливими для будь-якого геймера: хороша графіка, близько сотні героїв, ексклюзивні артефакти. Все це зробило її привабливою для багатьох «мобщіков». Щоб не переривати онлайн-ігри, залишаючись постійно в процесі, можна поповнити рахунок RageofTitansс допомогою банкінгу MyPay, який трохи нагадує відомий Приват24. Правда, на відміну від нього, на «МайПей» можна розплачуватися будь-якими банківськими картами - Mastercard, Visa, виданими різними фінансовими установами України.

Як провести оплату?

Для початку зайдіть на сайт і зареєструйтеся, це легко зробити навіть тим, хто не вважає себе впевненим користувачем інтернету. При цьому автоматично створюється Особистий кабінет, в якому буде зберігатися інформація про всі перекази грошей на особові рахунки. Сервіс допоможе оплатити в режимі онлайн послуги ЖКГ, поповнити мобільний, кабельне ТБ, інтернет. Також на спеціальній сторінці RageofTitans можна зробити внесок за гру.

Для цього досить зробити такі кроки.

  • Введіть свій e-mail.
  • Далі слід сума оплати: можна вписати суму грошей, яку ви хочете - від 1 до 4999 грн, або ту суму, яка пропонується на порталі: 50, 100, 1000 грн.
  • Віконце способу оплати: сюди вписуєте банківську карту і її номер.
  • Згода з умовами договору: поставте галочку.
  • Кнопка «Оплатити» внизу праворуч -натисніть її, щоб транзакція успішно пройшла.

Практично відразу ви побачите повідомлення, що гроші переведені.

Чому багато користувачів вибирають MyPay?

Перш за все, тому що розплачуватися онлайн дійсно зручно. Але у цього сервісу є й інші переваги.

  • Оплатити онлайн-ігри, зробити інші платежі можна, не виходячи з дому.
  • Якщо на банківській картці постійно є кошти, ви можете замовити автоматичне поповнення відповідного особового рахунку щотижня або щомісяця.
  • Крім вас ніхто не зайде в ваш кабінет на сайті - особисті дані охороняються законодавчо. Є також технічні способи їх захисту від злому.
  • При найменших утрудненнях - звертайтеся в службу підтримки, яка цілодобово поспішить до вас на допомогу. Ми не залишимо вас наодинці з проблемами і завжди допоможемо, якщо ви до нас зверніться.

Відкрийте для себе можливості сервісу MyPay, ви самі здивуєтеся, наскільки просто і зручно з нами працювати.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини