Поповнити рахунок Rappelz (Раппелз)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Rappelz - онлайн-гра, яка популярна серед тих, хто любить казкові пригоди. Величезні простори для дослідження, монстри і незвичайні добрі істоти, цікаві завдання - все це настільки захоплює, що геймери про все забувають, в тому числі, про необхідність поповнити особовий рахунок, щоб мати можливість купувати додатки в онлайн-грі і насолоджуватися широкими можливостями Rappelz. Щоб подібна проблема не відвернула вас надовго, скористайтеся сервісом MyPay.

Як внести оплату за інтернет-гру?

Якщо ви хочете вперше скористатися нашими послугами і оплатити гру Rappelz за допомогою банківської картки, пройдіть реєстрацію.

Як це зробити? Ви вводите свою електронну пошту, вказуєте регіон, створюєте пароль. Після реєстрації особисто для вас буде створено електронний кабінет з вашими даними.

Далі відкрийте сторінку оплати за Rappelz. На ній необхідно виконати такі дії.

  • Ввести свій ID, під яким ви входите в гру.
  • Прописати ту суму грошей, яку ви хочете внести. Це може бути округлений варіант - 100, 200 грн, а може бути і інша сума - від 10 до 4999 грн.
  • Спосіб оплати. У цьому віконці вказуєте той варіант, яким ви користуєтеся: Viza, Mastercard. Після реєстрації тут буде висвітлюватися номер вашої банківської карти.
  • Нижче йде рядок «Погоджуюся з договором» - потрібно поставити галочку - знак того, що ви дозволяєте поповнити особовий рахунок.
  • Зелена кнопка «Оплатити» -завершення процесу оплати в режимі онлайн.

Після цього можна з упевненістю стверджувати, що гроші пішли за вказаною адресою.

У чому вигода використання MyPay?

Принцип дії сервісу нагадує Приват24, але при цьому має певні переваги.

  • На «МайПей» можна використовувати будь-яку банківську карту, випущену фінансовими установами України, а не тільки ту, яка випущена в ПриватБанку.
  • Скориставшись послугами MyPay, можна легко поповнити мобільний, заплатити за квитки на транспорт, зробити ті платежі за хостинг, соціальні мережі.
  • Транзакція і її деталі будуть відомі тільки вам, тому що всі ваші особисті дані і відомості про вас захищені законодавчо і технічно.
  • Переказ грошей займає кілька хвилин, тому є сенс здійснювати оплату онлайн, щоб не втрачати час.
  • При найменших проблемах вам на допомогу прийдуть наші фахівці зі служби підтримки.

Зустрітися з сервісом MyPay ближче, скористайтеся його послугами, щоб економити час і здійснювати всі платежі, не виходячи з дому.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини