Поповнити рахунок RIOT (Риот)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Браузерні ігри користуються величезною популярністю, оскільки дають геймеру більше можливостей і дозволяють брати участь в ігровому процесі, не встановлюючи складне устаткування. Якщо ви захоплюєтеся стратегічними онлайн-іграми, які дозволяють виконувати місії і брати участь в битвах, почніть досліджувати світ RIOT. Для того щоб почати грати в RIOT, вам буде потрібно оплатити послуги додатки, використовуючи найбільш зручний метод оплати. Скористатися терміналом або Приват24 можна, але вам доведеться виконати обов'язкові умови - оформити банківську карту конкретного банку або зняти готівку. Якщо ви хочете швидко і зручно cплатити онлайн-ігри, використовуючи сервіси в інтернеті - MyPay ідеальне рішення!

Як сплатити гру RIOT через MaPay?

Оплата онлайн за допомогою сервісу МайПей доступна для всіх користувачів. Не важливо, чи хочете ви реєструватися на сайті чи ні - система швидко оформить ваш платіж і переведе гроші на вказаний особовий рахунок за лічені хвилини. Поповнити баланс гри RIOT в МайПей можна швидко, внісши необхідну інформацію:

  • ваш ігровий нік;
  • суму грошей, яку хочете покласти на особовий рахунок;
  • спосіб оплати - банківською картою VisaіліMastercard;
  • номер банківської карти.

Для того щоб користувачі сервісу змогли швидше поповнити баланс, на сайті передбачений практичний опціон. Ви можете вибрати шаблонну суму поповнення - 50, 100 або 200 грн., При цьому максимальна сума платежу для даного розважального додатка складе 4999 грн. При бажанні користувачі можуть також зберегти готову, повністю заповнену форму оплати у вигляді шаблону - така функція прискорює наступні поповнення. Погоджуючись з умовами договору оферти і натискаючи кнопку «Оплатити», ви перейдете на наступну сторінку сайту для завершення оплати.

Переваги використання

МайПей - сучасний і практичний сервіс для оплати різних послуг в режимі онлайн. Поповнюйте мобільний телефон, рахунок провайдера, сплачуйте комунальні послуги та програми для роботи в одному місці, використовуючи зручні функції і бонуси, які нараховуються від кожної транзакції! Комісія за переклади мінімальна. Всі ваші дані будуть збережені в особистому кабінеті, разом з історією платежів і квитанціями з оплати. МайПей - надійний і функціональний сервіс, який оснащений ефективною системою захисту інформації користувачів. Дані по операціях, що здійснюються на сайті, конфіденційні і добре захищені!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини