Поповнити рахунок Sky2Fly


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Гра Sky2Fly вважається однією з кращих стратегій. Світ цієї онлайн-ігри населений людьми і мутантами, жителями літаючих островів і тими, хто животіє внизу. Чітка і зрозуміла графіка, захоплюючий сюжет роблять її популярною у гравців. У той же час необхідною умовою для продовження гри Sky2Fly в режимі онлайн є необхідність вчасно поповнити особовий рахунок. Для зручності тих, хто практично постійно перебуває в інтернеті, створений сервіс MyPay, де можна без проблем оплатити всі рахунки і протягом декількох хвилин перевести на них гроші з банківської картки.

Плюси MyPay

Багато користувачів інтернету добре знайомі з банкінгом Приват24, чинним онлайн, але користуватися МайПей простіше і зручніше.

  • По-перше, використовувати для оплати можна банківську карту будь-якого фінансової установи України, а не тільки «Приватівський».
  • По-друге, більше 2000 сервісів на нашому сайті дозволяють оплатити банківською картою усі послуги, які ви отримуєте: світло, газ, кабельне ТБ, ви легко зможете поповнити мобільний, а не тільки зробити оплату онлайн-ігри Sky2Fly.
  • По-третє, всі ваші дані будуть під надійною охороною і захистом, ніхто, крім вас, не має до них доступу.
  • По-четверте, наші фахівці завжди прийдуть вам на допомогу в разі виникнення будь-яких проблем.
  • По-п'яте, вас, без сумніву, привернуть швидкість переказу грошей і мінімальна комісія.

Ви самі зможете переконатися в простоті сервісу MyPay.

Як працювати з MyPay?

Тим, хто тільки починає знайомство з нашим сайтом, рекомендуємо зареєструватися - це зовсім нескладно, наші підказки вкажуть вам вірний шлях.

  • Введіть свій нік, під яким ви входите в Sky2Fly.
  • Далі вписуєте суму платежу. Грошей ви можете внести стільки, скільки хочете-від 0,01до 4999,99 грн. Можна також вибрати круглу цифру із запропонованих на сайті: 50, 100, 200 грн.
  • Позначаєте спосіб оплати - банківська карта Visa або Mastercard.
  • Ставите у відповідній графі галочку, яка підтвердить, що ви згодні з договором оферти.
  • Натискаєте велику зелену кнопку «Оплатити», яка завершує процес.

Після цього введіть номер банківської карти в віконці, що з'явилося - і особовий рахунок поповнений. Операція успішно завершена, можна спокійно займатися улюбленою справою!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини