Поповнити рахунок Герої війни та грошей (Geroi Voiny i Deneg)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Онлайн-гра «Герої Війни і Грошей» привертає увагу підлітків і дорослих захоплюючими пригодами в світі древніх героїв і дивовижних істот. І хоча вона споживає порівняно невеликий трафік, час від часу доводиться відволікатися, щоб поповнити особовий рахунок і розплатитися за онлайн-гру. Сучасні користувачі і учасники гри «Герої Війни і Грошей» звикли економити час, тому все частіше вони прагнуть сплатити всі рахунки, не відходячи від комп'ютера, за допомогою сайту MyPay і банківської карти Visa або Mastercard.

Чому все більше користувачів вибирають MyPay?

З кожним днем MyPay стає все більш популярним. Його переваги в порівнянні з іншими системами, наприклад, Приват24, стає дедалі більше - і це не дивно.

  • 2000 сервісів від MyPay дозволяють вчасно поповнити рахунки, оплатити надані вам послуги, а не тільки розплатитися за гру «Герої Війни і Грошей».
  • Ваша інформація знаходиться під захистом законів України і технічних захисних засобів, розроблених нашими фахівцями.
  • Зручна система оплати, бонуси постійним клієнтам, допомога наших менеджерів в разі ускладнень допоможуть вам почувати себе на нашому сайті комфортно.

І найголовніше, якщо приватівський банкінг був створений для використання тільки своїх банківських карт, то у нас ви зможете розплатитися за послуги онлайн будь-карткою, випущеною в Україні - це набагато зручніше.

Як поповнити рахунок на сайті MyPay?

Вперше здійснюючи оплату, постарайтеся діяти уважно.

  • Введіть нік, під яким ви дієте в грі «Герої Війни і Грошей».
  • Впишіть суму поповнення від 10 до 1000 грн.
  • Поставте галочку, що ви погоджуєтеся з договором оферти, інакше подальша транзакція не відбудеться.
  • Якщо ви зареєстрований користувач, ставте галочку в графі «Зберегти дані форми», це дозволить вам в наступний раз набагато швидше перевести оплату.
  • Після цього сміливо переходите на наступну сторінку. Тут перед вами спливе загальна сума до сплати, разом з мінімальною комісією. Тисніть на кнопку «Оплатити».
  • Вам доведеться вписати дані банківської картки, з якої знімаються гроші в режимі онлайн. Залишається знову натиснути «Сплатити».

Точно так же ви дієте, оплачуючи будь-які інші послуги (оплата мобільного, ЖКГ, інтернету, таксі, перекази між картками, тощо.). Зробивши оплату кілька разів, ви зможете діяти набагато швидше, тому що багато дій будуть відбуватися автоматично.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини