Поповнити рахунок Skyforge


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Skyforge - онлайн-гра, створена на сучасних інноваційних розробках в сфері графіки. Її особливість у постійному вдосконаленні персонажа і можливості вибору різних стилів при виконанні завдань. Оригінально розроблений сюжет, система битв. Основна мета гри - стати богом, а для цього потрібно відкриття і розвиток нових навичок. Придбання всіляких поліпшень дозволить герою стати могутніше. Поповнити особовий рахунок в грі Скайфордж можна за допомогою платіжного сервісу МайПей.

Як швидко оплатити гру?

Платіжна інтернет-система MyPay відрізняється зручним і зрозумілим інтерфейсом, за допомогою якого можна швидко знайти потрібну сторінку. Перейшовши в розділ онлайн-ігор, виберіть потрібну і дотримуйтесь вказівок:

  • Перший етап складається з вступу електронної адреси, зареєстрованого за персонажем гри Skyforge.
  • На другому пропонується ввести суму грошей від мінімальної в 1 гривню до максимальної в 4999 гривень. Швидкі кнопки із зазначенням платежів в 50, 100 і 200 гривень прискорюють процес оплати.
  • У графі «Спосіб оплати» слід вибрати банківську карту. За бажанням можете зберегти введену інформацію, що дозволить значно прискорити процес в наступний раз.

Перед натисненням на кнопку «Оплатити» обов'язково погодитеся з умовами договору оферти, поставивши галочку. У вікні, вкажіть дані банківської картки. За підтвердженням платежу піде моментальне зарахування грошей на ігровий аккаунт Скайфордж.

Популярні послуги МайПей

За допомогою сервісу MyPay користувачі можуть поповнювати рахунки, оплачувати послуги і розраховуватися за покупку товарів онлайн, а також:

Крім того, тепер не потрібно стояти в черзі, якщо треба cплатити таксі, дитячий сад, телефонію або інтернет. Проведення грошових переказів можливо між банківськими картами Visa та MasterCard будь-якого емітента - це перевага, що виділяє сервіс MyPay серед конкурентів, в тому числі онлайн-банкінгу Приват24.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини