Поповнити рахунок Stalker Online (Сталкер Онлайн)Live


Мінімальна сума поповнення: 12 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Stalker Online - це гра, яка має реалістичної графікою і особливою атмосферою. У спецзоні відчуження є все: загадки, таємниці, мутанти, які очікують шукачів пригод на кожному кроці. Ви можете грати в подібні онлайн-ігри одночасно з друзями в інтернеті, єдине, що вам знадобиться - вчасно поповнити рахунок. Загравшись, ви не завжди зможете швидко зорієнтуватися, як це зробити. Найбільш зручний спосіб -внесті гроші на особовий рахунок за допомогою MyPay в режимі онлайн.

Як здійснити поповнення?

Вирішивши прийняти нашу пропозицію і скористатися послугою сервісу, ви зможете легко оплатити Сталкер онлайн. Для цього потрібно зайти на наш сайт і зареєструватися.

Виберіть свій регіон, введіть електронну пошту, пароль. Після реєстрації відкриється ваш особистий кабінет, в якому буде відображатися вся історія платежів, здійснюваних з вашої банківської карти на сайті.

Зареєструвавшись, ви заходите на сторінку оплати. На ній необхідно заповнити кілька розділів:

  • Account ID (ваш аккаунт в грі Stalker online);
  • суму, яку ви хочете сплатити: ви можете внести 50, 100, 200 грн., або будь-який інший варіант - від 12 до 3000 грн .;
  • спосіб оплати - вписуєте банківську карту Visa, Mastercard;
  • кнопка «Оплатити» - останній крок в оплаті, можна бути впевненим, що гроші надійдуть на необхідний особовий рахунок.

Чому зручно користуватися Mypay?

Наші клієнти називають кілька плюсів використання Mypay:

  • Загальний принцип роботи нагадує Приват24, але використовувати можна будь-яку банківську карту, а не тільки ту, яка випущена ПриватБанком.
  • Скориставшись послугами MyPay, можна не тільки cплатити онлайн-ігри, але і легко поповнити мобільний, заплатити за послуги ЖКГ, зробити інші платежі. Для цього ви зможете використовувати будь-який гаджет з виходом в інтернет: планшет, смартфон, комп'ютер.
  • Гроші за Сталкер онлайн переводяться практично миттєво, тому ви можете зробити оплату максимально швидко і зручно.
  • Всі ваші дії з переведення грошових средствостаются в тайне.Данние захищені законодавчо і технічно, тому ніхто не зможе отримати відомості, які доступні тільки вам.

Для того щоб здійснювати всі необхідні вам платежі комфортно і швидко, варто скористатися сервісом MyPay - ви побачите, що це дійсно зручно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини