Поповнити рахунок StarConflict


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Онлайн-гра Star Conflict - це грандіозне космічне пригода, в ході якого учасники досліджують Всесвіт, збирають зоряні кораблі, борються з прибульцями, воюють з піратами, змагаються з партнерами по грі, щоб досягти перемоги. Спецефекти, захоплююча атмосфера космічної битви настільки опановують увагою гравців, що на внесення грошей на особовий рахунок часом залишається зовсім небагато часу.

Хочемо порадувати всіх шанувальників онлайн-гри Стар Конфлікт: тепер поповнити рахунок можна у режимі онлайн. Для того щоб зробити таку операцію, досить скористатися послугами MyPay. За своїми функціями він трохи нагадує Приват24, ніс однією істотною відмінністю: оплатити послуги можна будь-банківською картою, незалежно від того, хто її випустив.

Як можна провести оплату?

Перш за все, необхідно будь-який пристрій з виходом в інтернет: смартфон, планшет, ноутбук, на якому потрібно знайти наш сайт і зареєструватися на ньому. В результаті ви отримаєте власний Особистий кабінет, в якому буде відображатися історія платежів і шаблони. На сайті можна буде не тільки сплатити Star Conflict, а також розплатитися онлайн за газ і світло, заняття в тренажерному залі, за квитки на транспорт, можна поповнити мобільний телефон, здійснити інші платежі.

На сторінці поповнення вам потрібно ввести такі дані:

  • свій e-mail, який ви використовуєте при вході в гру Стар Конфлікт;
  • суму грошей, яку ви збираєтеся заплатити: можна вибрати круглу суму (50, 100, 200 грн) або будь-яку іншу - від 4 до 4999 грн;
  • спосіб оплати - банківська карта, необхідно вибрати Mastercard або Visa;
  • кнопка «Оплатити» - її потрібно обов'язково натиснути, щоб процес успішно завершився.

Всього кілька хвилин - і гроші надійдуть на особовий рахунок.

У чому полягають переваги MyPay?

  • За допомогою MyPay легко внесли будь-яку суму і зробити всі необхідні вам платежі, не виходячи з дому.
  • Якщо ви не хочете постійно піклуватися про оплату, а на банківській картці у вас вистачає коштів, можна списувати їх щомісяця в автоматичному режимі.
  • У ваш Особистий кабінет ніхто не має права увійти, крім вас, всі розрахунки приховані від сторонніх, вони охороняються законом і технічними засобами захисту.

Якщо раптово у вас з'являться труднощі - зверніться в службу підтримки, яка працює цілодобово, і наші фахівці допоможуть вам в неординарній ситуації.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини