Поповнити рахунок Steam


Мінімальна сума поповнення: 20 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay, використовуючи банківську карту, можна перевести кошти на власний (особистий) або інший рахунок Steam швидко і вигідно. Підтримуються картки Visa і Mastercard. Принцип роботи схожий на Приват24, але дозволяється використовувати банківську карту будь-якого емітента. Заради безпеки транзакцій для підтвердження оплати на телефон приходить смс з кодом підтвердження, який необхідно ввести на сайті.

Що таке Steam?

Система Steam є електронний магазин, де користувач може придбати онлайн-гру, купити доповнення або провести поповнення ігрового балансу за допомогою банківської карти. На сьогоднішній день це один з найбільших і популярних ігрових магазинів. В його каталозі сотні розваг від найвідоміших виробників. Тисячі гравців кожен день набувають преміум-доступ і спорядження. Тому сервіс MyPay дозволяє зробити поповнення максимальним швидким і приємним. Зарахування коштів відбувається протягом декількох хвилин після завершення платежу. У деяких випадках, щоб сума або баланс оновився, необхідно перезапустити клієнт.

Як сплатити Steam?

Щоб внести депозит у Steam, необхідно виконати наступні умови:

  • вказати аккаунт в системі (є логіном облікового запису);
  • вибрати готову суму або вказати необхідну;
  • підтвердити угоду;
  • завершити операцію.

Підтримується переказ коштів на рахунок оператора з використанням банківської карти.
Користувач може вибрати запропоновану системою суму (50, 100 і 200) або ввести своє значення. Комісія відображається відразу нижче під сумою і розраховується автоматично. Це дуже зручно і дозволяє більш точно розрахувати фінанси.
В системі можна через особистий кабінет відстежити всі проведені розрахунки, вказується час, кінцевий відправник, доступний чек. Його можна роздрукувати для звітності або на вимогу.

Можливості MyPay

У MyPay великий вибір операторів зв'язку і сервісів. Приймаються пожертвування, тут можна всього одним кліком в режимі онлайн зробити зарахування зручним способом. Використовуйте такі опції:

Список сервісів регулярно оновлюється, додаються нові.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини