Поповнити рахунок Steam


Мінімальна сума поповнення: 20 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay, використовуючи банківську карту, можна перевести кошти на власний (особистий) або інший рахунок Steam швидко і вигідно. Підтримуються картки Visa і Mastercard. Принцип роботи схожий на Приват24, але дозволяється використовувати банківську карту будь-якого емітента. Заради безпеки транзакцій для підтвердження оплати на телефон приходить смс з кодом підтвердження, який необхідно ввести на сайті.

Що таке Steam?

Система Steam є електронний магазин, де користувач може придбати онлайн-гру, купити доповнення або провести поповнення ігрового балансу за допомогою банківської карти. На сьогоднішній день це один з найбільших і популярних ігрових магазинів. В його каталозі сотні розваг від найвідоміших виробників. Тисячі гравців кожен день набувають преміум-доступ і спорядження. Тому сервіс MyPay дозволяє зробити поповнення максимальним швидким і приємним. Зарахування коштів відбувається протягом декількох хвилин після завершення платежу. У деяких випадках, щоб сума або баланс оновився, необхідно перезапустити клієнт.

Як сплатити Steam?

Щоб внести депозит у Steam, необхідно виконати наступні умови:

  • вказати аккаунт в системі (є логіном облікового запису);
  • вибрати готову суму або вказати необхідну;
  • підтвердити угоду;
  • завершити операцію.

Підтримується переказ коштів на рахунок оператора з використанням банківської карти.
Користувач може вибрати запропоновану системою суму (50, 100 і 200) або ввести своє значення. Комісія відображається відразу нижче під сумою і розраховується автоматично. Це дуже зручно і дозволяє більш точно розрахувати фінанси.
В системі можна через особистий кабінет відстежити всі проведені розрахунки, вказується час, кінцевий відправник, доступний чек. Його можна роздрукувати для звітності або на вимогу.

Можливості MyPay

У MyPay великий вибір операторів зв'язку і сервісів. Приймаються пожертвування, тут можна всього одним кліком в режимі онлайн зробити зарахування зручним способом. Використовуйте такі опції:

Список сервісів регулярно оновлюється, додаються нові.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини