Поповнити рахунок ТАНКИ Онлайн (Tanki Online)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Онлайн-гра Танки призначена для любителів танкових битв, великомасштабних боїв і дрібних сутичок. Танки настільки захоплюють, що буває складно перерватися, щоб поповнити особовий рахунок в найближчому терміналі. У такій ситуації на допомогу приходить портал МайПей, де можна оплатити будь-які рахунки онлайн за допомогою банківської карти Visa, Mastercard, звичайно, за умови наявності під рукою пристрої з виходом в інтернет. MyPay діє аналогічно банкінгу Приват 24. Ось тільки розплатитися за послуги у нас можливо будь-банківською картою, незалежно від того, яким банком вона випущена.

Як поповнити рахунок за допомогою MyPay?

Оплатити онлайн-гру Танки ви зможете протягом декількох хвилин.

  1. Для початку пройдіть просту процедуру реєстрації, вказавши регіон, ім'я, прізвище, електронну пошту, придумавши пароль для входу. Реєстрація дає можливість створити свій особистий кабінет на сайті і
  2. не тільки платити за гру Танки, а й оплатити інші послуги за спрощеною схемою, отримувати бонуси і знижки в якості постійного клієнта.Далі вводите ігровий ідентифікатор.
  3. Вписуєте суму поповнення - від 10 до 1000 грн.
  4. Поставте галочки про запам'ятовуванні форми, що полегшить її заповнення в наступний раз, а також про згоду з договором оферти - без цього подальша оплата не відбудуться.
  5. Переходьте до наступної сторінки. Побачивши суму до оплати, натискає на кнопку «Оплатити». У відповідне віконце вводите дані банківської картки, якою хочете поповнити рахунок. Далі знову натискаєте на

«Оплатити» і процес завершено.
Ось так легко і швидко, в кілька кліків ви зможете заплатити за будь-які послуги в режимі онлайн.

Переваги системи МайПей

Користуватися нашою системою дуже зручно.

  • Наявність величезної кількості сервісів (більше 2000) дозволить вам розплатитися за будь-які послуги, будь то ЖКГ, дитсадок, тренажерний зал, поповнення телефону, інтернету.
  • Вся інформація надійно захищена від стороннього впливу технічно і законодавчо, вона доступна тільки клієнту.
  • При будь-яких ускладненнях на допомогу прийдуть наші фахівці - телефон служби підтримки ви побачите зліва вгорі сторінки.
  • Переказ грошей здійснює практично миттєво, система МайПей доступна протягом усієї доби без вихідних.

Приєднуйтесь до нас - це дозволить вам здійснювати будь-які платежі комфортно і вигідно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини