Поповнити рахунок TimeZero


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Використовувати всі переваги онлайн-ігри TimeZero геймери можуть тільки за умови купівлі золотих монет. Якщо ви хочете приступити до відновлення планети в грі TimeZero, ефективно боротися з наслідками жахливої катастрофи - поповните свій особовий рахунок і грайте в задоволення!

Здійснити оплату онлайн-ігри TimeZero можна використовуючи сучасну платформу для розрахунків в інтернеті МайПей. Тут користувачі зможуть розплачуватися за різноманітні послуги в режимі онлайн швидко, використовуючи при цьому переважну банківську карту. Почати роботу з сервісом легко - для цього вам навіть не доведеться проходити реєстрацію на сайті! Відразу ж оплатіть необхідні послуги і поринайте в ігровий процес TimeZero із задоволенням!

Як поповнити баланс в грі TimeZero через MyPay?

Сервіс МайПей пропонує користувачам швидко оплатити послуги різноманітних додатків. Використовуючи простий інтерфейс сайту, користувач може поповнювати баланс особового рахунку на суму до 4999 грн. Приступити до оплати можна, виконавши кілька дій:

1. ввести нік;

2. вказати суму грошей для перекладу на ваш особовий рахунок;

3. вибрати кращий спосіб оплати - через банківську карту Visaілі Mastercrd;

4. погодитися з умовами договору оферти;

5. натиснути кнопку «Оплатити».

Система відразу ж перенаправить вас на сторінку, де ви введете номер банківської карти, з якої будуть списані гроші. Для успішного завершення транзакції ви можете використовувати банківську карту, емітовану будь-яким банком, на відміну від відомого сервісу Приват24. Щоб гроші на рахунок надійшли якомога швидше, упевніться в правильності введених даних і достатній балансі особистих коштів.

Переваги використання МайПей для розрахунків в інтернеті

З МайПей ви можете не тільки швидко оплачувати онлайн комунальні платежі, послуги мобільних операторів, провайдерів і дистриб'юторів, а й розраховуватися за операції з електронними грошима, використання додатків для роботи або розваг. Система надійно захищена і забезпечує повну конфіденційність користувачів. Для того щоб прискорити процес поповнення рахунку в майбутньому, зареєструйтесь на сайті, зберігайте шаблон форми.

Авторизовані користувачі мають більше переваг - все скоєні операції будуть відображені в особистому кабінеті, разом з квитанціями з оплати. За кожну успішну транзакцію, ви отримаєте бонуси, якими самі розпорядитися в майбутньому!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини