Поповнити рахунок Дивовижний колгосп


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 9999 грн.

Мирна гра Дивовижний колгосп для любителів фермерських господарств, заміського життя в останні роки стає все більш привабливою для мільйонів користувачів. Але захопившись взаємовідносинами з сусідами, вирощуванням овочів, турботами про оборі, не варто забувати вчасно поповнити особовий рахунок, щоб продовжувати гру без перерви. Щоб зробити платіж, сьогодні не треба шукати касу або термінал - оплатити онлайн-гру Дивовижний колгосп можна, не встаючи з-за комп'ютера, за допомогою системи МайПей.

Чи зручно користуватися MyPay?

Таке питання задають тільки новачки, оскільки десятки тисяч наших клієнтів працюють з нами постійно, адже поповнити будь-які рахунки онлайн з МАйПей легко і просто.

  • Ті, хто користувався Приват24, знають, наскільки це зручно для власників приватовських карток. А у нас ви зможете розплатитися за послуги будь-банківською картою - Mastercard або Visa, незалежно від того, який банк України її вам вручив.
  • На нашому сайті ви завжди зможете оплатити банківською картою не тільки онлайн-гру Дивовижний колгосп, а й інші рахунки: за газ, світло, транспортні послуги, дитсадок, поповнити телефон, розплатитися за кабельне телебачення, інтернет.
  • Всі ваші операції, платежі зможете побачити тільки ви - вони надійно захищаються від хакерів.
  • Тим, хто постійно користується нашим сайтом, ми пропонуємо бонуси, знижки, значно зменшують суму платежів.

Додайте до цих переваг мінімальну комісію за послуги і миттєве перерахування грошей на потрібний рахунок. Тепер ви розумієте, що співпрацювати з нами по-справжньому вигідно.

Як зробити оплату на нашому сайті?

Рекомендуємо зареєструватись на МайПей, щоб полегшити користування ним і отримувати додаткові бонуси. Заповніть вгорі сторінки кілька граф - регіон, ім'я, прізвище, електронну адресу. Придумайте пароль, під яким ви будете входити в свій особистий кабінет.

  • Вводите ваш ігровий нік ID в грі Дивовижний колгосп, а потім - суму поповнення від 1 до 9999 грн.
  • Поставте галочки: запам'ятовування даних, згоду з договором оферти. Натисніть на «Далі» внизу.
  • На наступній сторінці перед вами спливе сума оплати. Тисніть «Оплатити».
  • Потім необхідно внести дані банківської картки і знову натиснути на «Оплатити».

Буквально протягом 2-3 хвилин переказ грошей онлайн буде завершено, і ви знову зможете приступити до гри.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини