Поповнити рахунок Warthunder


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Серед численних форм оплати послуг і товарів покупець найчастіше обирає інтернет-платежі за допомогою онлайн-систем Приват24 або MyPay. Даний спосіб затребуваний усіма, хто цінує свій час і гроші. Тим більше, що проходження реєстрації абсолютно безкоштовно, а на будь-які питання клієнту дадуть відповідь втехніческой підтримки. Сервіс онлайн-платежів МaйПей предлагаетвигодние умови поповнення рахунку в онлайн-грі WarThundred.

MyPay - моментальні перекази

Для поповнення гри вам потрібно знати наступне: 

  1. Індентіфікатором оплати є електронна адреса, до якого прив'язаний аккаунт гри Вар Тандер. Введіть його. 
  2. Другий етап передбачає вибір банківської карти, з якої будуть списані гроші. Мінімальний платіж, який можна провести - 4 гривні, а максимальний - 4999 гривень. Зверніть увагу на кнопочки в «50», «100», «200», що прискорюють процес переказу коштів з банківської карти. 
  3. Вказуєте спосіб оплати. За бажанням, зберігаєте введені дані, які будуть висвітлюватися при наступній необхідності поповнити рахунок WarThundred. 

Натиснувши кнопку «Оплатити», отримуєте підтвердження про зарахування зазначеної суми на рахунок онлайн-ігри WarThundred.

Що ще можна сплатити?

Через сервіс MyPay клієнту надається можливість проводити експрес-платежі не тільки для поповнення особового рахунку в іграх, але і:

Популярністю користуються додаткові послуги на замовлення квитків на ж / д транспорт, автобуси і літаки. Крім того, можна cплатити послуги таксі, за використання сервісу з оголошеннями, погасити кредит або штраф.

MyPay: переваги вибору 

Завдяки проведенню розрахунків за допомогою системи MyPay:

  • Спрощується взаємодія між платником і онлайн-сервісом. 
  • Забезпечується оперативне зарахування грошей на особовий рахунок. 
  • Зберігається конфіденційність і безпеку введених даних. 

Крім того, користувачам надається зрозумілий інтерфейс. Цінується і те, що прийом платежів здійснюється через банківську карту Visa / Mastercard будь-якого банку.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини