Поповнити рахунок World of Dragons (Ворлд оф Драгонс)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

World of Dragons - проект сучасної ігрової індустрії, високої якості і з оригінальною графікою, який притягує до моніторів комп'ютером мільйони людей по всьому світу. Незважаючи на те, що онлайн-гра безкоштовна, гравцям пропонується купити преміум-аккаунт або придбати нове вдосконалене зброю. Хтось робить подарунки своїм «колегам» по грі. У будь-якому випадку, виникає необхідність покупки ігрового золота за реальні гроші. Платіжний сервіс MyPay гарантує швидке і безпечне поповнення аккаунта World of Dragons в будь-який час дня.

Онлайн-платежі в МaйПей: як поповнити гру легко і доступно?

Здійснити оплату особового рахунку досить просто:

1. Введіте ідентифікаційний номер, присвоєний при реєстрації в онлайн-грі WorldofDragons.

2. Заполніте поле потрібної суми або натисніть на одну з допоміжних кнопок «50» «100» або «200». Мінімальна сума грошей, можлива до зарахування з банківської карти, становить 1 гривню, в той час як максимальна сягає 4999 гривень.

3. В полі «Спосіб оплати» необхідно вказати банківську карту, з якої буде поповнений особовий рахунок клієнта. Виберіть Visa або Mastercardі збережіть наведені дані для полегшення заповнення форми платежу в подальшому.

Для підтвердження платежу на останньому етапі клієнтові необхідно натиснути кнопку «Оплатити». Особовий рахунок WorldofDragons буде поповнено протягом декількох хвилин.

МайПей - завжди на крок вперед!

Онлайн-платежі за допомогою таких сервісів, як МайПей - кращий спосіб надійно перевести потрібну суму грошей з банківської карти не тільки на ігровий гаманець, але і:

МайПей є більш вдалим аналогом Приват24, дозволяючи працювати з картками, емітованими будь-якими банками.

Що відрізняє платіжну систему MyPay від інших аналогічних сервісів?

Онлайн-оплата - сервіс, затребуваність якого зростає щодня. Крім економії часу і коштів, система MyPay надає:

  • Високий рівень безпеки.
  • Максимальну швидкість обробки платежу.
  • Можливість управління за допомогою мобільного телефону.
  • Простий і зручний інтерфейс.

До того ж, у разі виникнення будь-яких питань, клієнт може отримати якісну технічну підтримку.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини