Поповнити рахунок World of Tanks (Ворлд ОФ Танкс)


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 2600 грн.

MyPay - сучасна електронна каса, в неї закладені понад більше 2000 сервісів. Система дозволяє, використовуючи банківську карту швидко і з мінімальною комісією оплатити доступ до онлайн ігор, наприклад, Ворлд оф Танкс і багатьом іншим ресурсам мережі. Переваги сервісу в тому, що операції проходять максимально швидко і мінімальними перевірками. Є підтвердження платежу, його статус, в особистому кабінеті доступні виписки по особовому рахунку. Додана можливість відсортувати операції за датою і типом, для цього необхідно бути авторизованим на сайті.

Як сплатити «Танки»?

Щоб поповнити онлайн-доступ до World of Tanks, необхідно знати тільки особовий рахунок, він же логін, за яким користувач авторизується в грі. Послідовність дій на сайті така:

  • потрібно ввести логін (нікнейм);
  • вибрати суму;
  • спосіб оплати;
  • підтвердити згоду з договором оферти;
  • натиснути «Сплатити» для завершення.

Система пропонує найбільш популярні швидкі суми: 50, 100 і 200 грн. Число можна задати вручну в поле. Мінімальна сума для поповнення - від гривні, максимальна - 9 999. Гроші, як правило, надходять за пару хвилин, в залежності від країни проживання термін може збільшитися до доби.

До оплати приймаються банківські картки Visa і Mastercard. Надходять гроші в гру відразу після того, як операція буде оброблена. У деяких випадках необхідно буде заново зайти в аккаунт Ворлд оф Танкс, щоб інформація оновилася.

Також можна зберегти дані заповнення форми, є поле для галочки відразу під вибором карти. Система запам'ятовує введені параметри і далі користувачеві не потрібно знову водити свої дані. На відміну від Приват24, використовувати можна банківську карту, випущену будь-яким емітентом.

Інші можливості сервісу

За допомогою MyPay можна не тільки покласти гроші в World of Tanks, але використовувати інші сервіси. Ви зможете:

При введенні даних, будь то номер карти, рахунки, особистий аккаунт або номер, всі параметри перевіряються. Якщо була допущена помилка введення і немає такого номера, то система про це повідомить. Кожна операція відображається в особистому кабінеті. Тут же можна роздрукувати квитанцію або при необхідності зберегти її окремо у вигляді картинки.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини