Поповнити рахунок World of Tanks (Ворлд ОФ Танкс)


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 2600 грн.

MyPay - сучасна електронна каса, в неї закладені понад більше 2000 сервісів. Система дозволяє, використовуючи банківську карту швидко і з мінімальною комісією оплатити доступ до онлайн ігор, наприклад, Ворлд оф Танкс і багатьом іншим ресурсам мережі. Переваги сервісу в тому, що операції проходять максимально швидко і мінімальними перевірками. Є підтвердження платежу, його статус, в особистому кабінеті доступні виписки по особовому рахунку. Додана можливість відсортувати операції за датою і типом, для цього необхідно бути авторизованим на сайті.

Як сплатити «Танки»?

Щоб поповнити онлайн-доступ до World of Tanks, необхідно знати тільки особовий рахунок, він же логін, за яким користувач авторизується в грі. Послідовність дій на сайті така:

  • потрібно ввести логін (нікнейм);
  • вибрати суму;
  • спосіб оплати;
  • підтвердити згоду з договором оферти;
  • натиснути «Сплатити» для завершення.

Система пропонує найбільш популярні швидкі суми: 50, 100 і 200 грн. Число можна задати вручну в поле. Мінімальна сума для поповнення - від гривні, максимальна - 9 999. Гроші, як правило, надходять за пару хвилин, в залежності від країни проживання термін може збільшитися до доби.

До оплати приймаються банківські картки Visa і Mastercard. Надходять гроші в гру відразу після того, як операція буде оброблена. У деяких випадках необхідно буде заново зайти в аккаунт Ворлд оф Танкс, щоб інформація оновилася.

Також можна зберегти дані заповнення форми, є поле для галочки відразу під вибором карти. Система запам'ятовує введені параметри і далі користувачеві не потрібно знову водити свої дані. На відміну від Приват24, використовувати можна банківську карту, випущену будь-яким емітентом.

Інші можливості сервісу

За допомогою MyPay можна не тільки покласти гроші в World of Tanks, але використовувати інші сервіси. Ви зможете:

При введенні даних, будь то номер карти, рахунки, особистий аккаунт або номер, всі параметри перевіряються. Якщо була допущена помилка введення і немає такого номера, то система про це повідомить. Кожна операція відображається в особистому кабінеті. Тут же можна роздрукувати квитанцію або при необхідності зберегти її окремо у вигляді картинки.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини