Поповнити рахунок World of Warplanes (Ворлд оф Варпланес)


Мінімальна сума поповнення: 8 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Аркадний авіасимулятор World of Warplanes дозволяє геймерам сповна зануритися в історичний сеттинг Другої світової війни. Розробники подарували клієнтам оригінальний геймплей онлайн - гри, який дозволяє управляти різними видами авіатранспорту і виконувати важливі завдання в жанрі аркади. Масова розрахована на багато користувачів гра WorldofWarplanesпозволяет гравцям користуватися всіма можливостями безкоштовно, однак для придбання нового обладнання та вдосконалення власної екіпіровки вам може знадобитися поповнити особовий рахунок в онлайн-грі за допомогою банківської карти. Зробити це швидко і вигідно можна на сайті MyPay.

Поповнюємо баланс для гри World of Warplanesчерез MyPay

Захоплююча гра WorldofWarplanesможет подарувати користувачеві масу різних можливостей, однак не всі вони доступні безкоштовно. Так, для придбання особливих функцій і обладнання можна поповнити свій ігровий баланс онлайн за допомогою МайПей. Зробити це можна за все в 4-е дії:

1. ввести свій e-mail;

2. вказати суму грошей, яку плануєте перевести на особовий рахунок;

3. вказати тип банківської карти;

4. підтвердити оплату, натиснувши кнопку «Оплатити»;

5. ввести номер банківської карти, з якої будуть списані гроші.

Оплатити послуги різних додатків через сервіс можна використовуючи банківську карту Visaілі Mastercardтого банку, послугами якого ви користуєтеся. На відміну від популярного сервісу Приват24, МайПей не зобов'язує клієнтів користуватися послугами якогось певного банківської установи. Клієнти сервісу можуть вносити на рахунок суми від 1 до 4999 грн., Для зручності користування системою передбачено автоматичне введення сум 50, 100 і 200 грн. Для того, щоб спростити роботу з системою в майбутньому і зменшити час здійснення операцій - клієнти можуть зберегти заповнену форму оплати і використовувати її в наступний раз.

Чому використовувати MyPay вигідно?

MyPay - універсальний сервіс для оплати в інтернеті. Ви можете робити різні операції в системі онлайн, витрачаючи на це всього пару хвилин. Так, користувачам представлена можливість:

Користуватися системою просто, при цьому ви можете навіть не проходити процедуру реєстрації. Однак, авторизовані користувачі мають більше привілеїв - вони можуть отримувати бонуси для подальших оплат, зберігати історію операцій і квитанції в особистому кабінеті, а також - брати участь в різних акціях від сервісу.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини