Поповнити рахунок Xsolla


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Захоплюєтеся онлайн-іграми і вважаєте за краще користуватися сучасною системою для придбання різних доповнень Xsolla? Пропонуємо вам швидко придбати ігрову готівку або артефакти в іграх через Xsolla, попередньо поповнивши особовий рахунок в системі MyPay. Сплативши послуги Xsolla, ви зможете здобувати різні додаткові матеріали в більш ніж в 160 іграх від різних розробників. Там можна зустріти не тільки перевірені і вже приїлися онлайн-ігри, а й актуальні новинки, з оригінальним геймплеєм. Покласти гроші на рахунок в додатку нескладно, для цього можна скористатися онлайн-сервісом МайПей, який приймає будь-які банківські карти і пропонує вигідні бонуси для економії ваших грошей!

Поповнюємо Xsolla через МайПей: покрокова інструкція

Для того, щоб приступити до поповнення особового рахунку в системі МайПей користувачеві необхідно:

1. ввести xsolla-номер;

2. вказати суму поповнення - від 1 до 4999 грн .;

3. вибрати тип банківської карти Visaілі Mastercard;

4. погодитися з умовами і натиснути кнопку «Оплатити».

На відміну від відомого сервісу Приват24, МайПей приймає до оплати банківські карти різних установ, головна умова успішності операції - достатній баланс грошей для здійснення транзакції. Для того щоб в наступний раз користувач зміг поповнити баланс швидше, можна зберегти заповнену форму на сайті і повторно використовувати її в майбутньому. Як тільки ви підтвердите оплату, гроші будуть переведені на зазначений номер. Найкраще повторно перевірити коректність введеної інформації і тільки потім завершувати операцію - це вбереже вас від помилок і дозволить отримати кошти на рахунок швидше.

Переваги використання МайПей

Оплата послуг через інтернет спрощує життя, дозволяючи людям здійснювати всі необхідні транзакції, не виходячи з дому і не відволікаючись від звичних справ. Система МайПей зручна ще й тим, що поєднує всі сервіси в одному. Тепер ви можете cплачувати комуналку, ігри, додатки для роботи, послуги провайдера і мобільного зв'язку онлайн, використовуючи тільки один ресурс. Завдяки особистого профілю і можливості цілодобово здійснювати операції, ви зможете зберегти всі квитанції в особистому кабінеті. Для того щоб скористатися всіма додатковими умовами сервісу в режимі онлайн необхідно тільки зареєструватися на сайті!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини