Поповнити рахунок ZZima


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Комікси Marvel, вдало реалізовані в онлайн - грі ZZima дозволяють геймерам по всьому світу брати участь в цікавому протистоянні супергероїв. Занурившись в чарівний світ подорожей, ви обов'язково захочете удосконалити свій ігровий процес. Зробити це можна, використовуючи сучасну платформу для оплати послуг в інтернеті MyPay. Для цього вам всього лише потрібно поповнити свій особовий рахунок в грі, використовуючи будь-яку бажану банківську карту. З МайПей ви зможете поповнювати не тільки онлайн - гру ZZima, але і багато інших сервісів і додатки для розваг в режимі онлайн, не виходячи з дому!

Як поповнити ZZima онлайн через МайПей?

Користуватися платіжними системами в мережі зручно і просто. На сайті МайПей користувачі можуть поповнити особовий рахунок гри ZZima, виконавши 4-е нескладних дії:

1. ввівши свій нік;

2. вказавши суму грошей, яку потрібно покласти на рахунок;

3. тип банківської карти Visaілі Mastercard;

4. підтвердивши оплату, натиснувши кнопку «Оплатити».

Використовувати сервіс МайПей можна власникам банківських карт будь-якого банку, на відміну від Приват24. Для того щоб транзакція була успішною і гроші надійшли на ваш рахунок в найкоротші терміни, необхідно правильно ввести дані і упевнитися в достатній балансі грошей на банківській картці. На сайті можна оплатити не тільки додаток для ігор, тут користувачі можуть поповнювати рахунок мобільного, оплачувати послуги інтернет-провайдера, проводити операції з електронною валютою і багато іншого.

МайПей - надійний і простий сервіс для розрахунків в інтернеті

Творці МайПей подбали про безпеку своїх користувачів. Ви можете не турбуватися про збереження персональної інформації або призначених для користувача даних - на сайті використовується сучасна система захисту, яка забезпечує високий рівень захисту. Для того, щоб користуватися сервісом було простіше, ви можете зберігати заповнені форми і використовувати їх повторно для оплати. Важливою перевагою сайту стала можливість зберігати історію платежів і квитанції в особистому кабінеті. Така функція доступна зареєстрованим користувачам. Також сервіс пропонує вигідні можливості для постійних клієнтів - кожна транзакція принесе бонуси, які можна використовувати для оплати в майбутньому. Якщо ви не хочете реєструватися в системі - ви можете оплачувати послуги і поповнювати баланс для різних додатків як «Гість».

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини