dobovo.com - поповнюйте баланс карткою Visa або MasterCard


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Під час ділових поїздок, відпочинку, екскурсій часто доводиться користуватися подобової оренди квартири в незнайомому вам місті. Популярністю в українців користується сервіс Dobovo, на якому пропонується житло різного рівня комфорту і житлової площі. Оплатити послуги Dobovo і поповнити потрібний особовий рахунок тепер стало можливим, не вдаючись до послуг кас, платіжних терміналів і використання готівки. Якщо у вас є під рукою електронний пристрій з виходом в інтернет, банківська карта Visa або Mastercard, ви зможете здійснити платіж протягом декількох хвилин.

Чому варто скористатися сайтом MyPay?

Наскільки комфортно використання нашого сайту для здійснення платіжних операцій?

  • На відміну від інших відомих сервісів, MyPay дозволяє користуватися абсолютно будь-банківською картою, незалежно від того, де і ким вона випущена в Україні. Цим наш сайт вигідно відрізняється від відомого Приват24.
  • До ваших послуг більше 2000 сервісів, які дозволять поповнити телефон, інтернет, інші особові рахунки, сплатити комунальні послуги, заплатити за садок, заняття музикою, відвідування гуртків, тренажерного залу.
  • Вся інформація про вас і ваших платежах строго засекречена, вона охороняється законодавством України та технічними засобами захисту.
  • Мінімальна комісія за переказ, знижки та бонуси постійним клієнтам дозволяють зменшити витрати на переказ грошових коштів онлайн.

Як скористатися послугами сайту?

Поповнити особовий рахунок зможе навіть початківець користувач ПК, це досить просто. Якщо не зможете впоратися самі, зверніться в техпідтримку, телефони ви побачите на сторінці сайту зліва вгорі.

  • На сторінці Dobovo на сайті МайПей вводите номер замовлення.
  • Потім суму поповнення.
  • Обов'язково відзначте галочкою згоду з договором оферти.
  • Переходьте до наступної сторінки. Тут ви побачите суму поповнення, комісію, загальний підсумок оплати. Тиснете кнопку «Оплатити» і заповнюєте дані банківської картки, з якої будуть зняті кошти.
  • Наступний крок - повторно натискаєте на «Оплатити», підтверджуючи свої наміри перевести гроші онлайн.

Гроші будуть переведені протягом декількох хвилин.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини