Fortuna Live - поповнюйте баланс карткою Visa або MasterCard - ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Державна лотерея Fortuna Live призначена для знавців спорту. Вона дозволяє прогнозувати підсумки тих чи інших матчів, змагань, забігів, роблячи ставки онлайн. Оплатити Fortuna Live ви зможете дуже просто: скористайтеся можливостями сервісу MyPay і наявністю грошових коштів на вашій банківській картці. Для того щоб гроші були переведені на особовий рахунок в режимі онлайн, вам знадобиться також технічне електронний засіб з виходом в інтернет - ноутбук, смартфон, ПК, планшет. Після цього можете приступати до оплати.

Як поповнити баланс Fortuna Live?

Процес переказу грошей нагадує Приват 24, але тільки ви зможете скористатися банківською картою Mastercard, Visa, які були вам видані будь-яким банківською установою України.

  • У верхньому віконці вводите ваш ID.
  • Наступний крок - позначте суму, на яку збираєтеся поповнити особовий рахунок - від о, 01 до 4999,99 грн, можна використовувати готові шаблони - 50, 100, 200 грн.
  • Ставите галочку в договорі оферти.
  • На наступній сторінці система видасть вам загальну суму до оплати, яка буде перерахована Fortuna Live, і розмір комісії.
  • Якщо все вказано вірно, і ви згодні, натисніть на зелену кнопку «Оплатити». Ви побачите віконце для даних банківської карти - його треба заповнити. Потім повторюєте натискання «Оплатити» і переклад запускається.

Тепер почекайте зовсім небагато. Незабаром прийде повідомлення, що транзакція завершена, гроші пішли за вказаною вами адресою.

Чому використання MyPay настільки популярно?

У нашого сервісу чимало переваг, серед головних користувачі називають такі:

  • за допомогою MyPay ви легко зможете поповнити будь-які особові рахунки, розплатитися за надані вам послуги - для цього ми підтримуємо на сайті Работа 2000 сервісів і постійно розширюємо їх кількість;
  • MyPay надійно охороняє вашу інформацію, як технічно, так і законодавчо, про неї ніхто не дізнається;
  • комісія за переказ грошей мінімальна, а бонуси і знижки тим, хто користується сайтом регулярно, допомагають додатково заощадити ваші гроші.

Сучасні засоби оплати стають все більш популярними, користуйтеся їхніми необмеженими можливостями!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини