Melbet.com - ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

На сайті MyPay можна, використовуючи банківську карту (Visa / Mastercard) заплатити за послуги Melbet. Все, що потрібно, це знати особовий рахунок і мати доступ на сайт. Портал приємно оформлений, зручний у використанні, має просте і зрозуміле меню, швидкі кнопки управління і можливість створити акаунт.

Як провести платіж через MyPay?

Для того щоб оплатити Melbet, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати особовий рахунок;
  • ввести необхідну суму;
  • при необхідності зберегти дані;
  • прийняти умови угоди;
  • завершити процедуру.
  1. Приймаються до оплати банківські карти будь-яких банків, а не тільки «приватівських», як в Приват24. При регулярному використанні сервісу можна зберегти платіжні дані, щоб кожного разу не вводити довгий номер.
  2. Мінімальна сума для проведення операції даного сервісу - 0,01 грн, а максимальна не повинна перевищувати 4 999 грн. Після завершення операції користувач може отримати виписку, квитанцію або чек.
  3. При введенні суми відразу нижче відображається кінцева цифра з урахуванням комісії. Це вигідно і практично, особливо, коли потрібно перевести точну суму без залишку, наприклад, при погашенні штрафу або кредиту.
  4. В особистому кабінеті всі операції записуються, навіть ті, які були скасовані. За ним можна подивитися додаткову інформацію у зручний для користувача час.

Доступні сервіси від MyPay

Крім Melbet в MyPay є і безліч інших, не менш популярних сервісів, можна:

На сайті представлено більше 2000 сервісів, операторів і провайдерів і регулярно додаються нові. Сидячи вдома або в дорозі, досить в режимі онлайн поповнити потрібні послуги та погасити заборгованості за все за пару хвилин часу.
Структура логічна і зрозуміла, навіть новий користувач за пару хвилин розбереться з каталог і функціоналом сайту. Завжди доступний швидкий і зручний пошук, а комісія за поповнення мінімальна.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини