ПКМ - поповнюйте баланс карткою Visa або MasterCard


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Онлайн-кімната ПокерМатч призначена для гри на реальні гроші. Щоб почати гру, необхідно поповнити особовий рахунок в системі. Зробити це найзручніше сучасним і комфортним переказом грошей за допомогою банківської карти і сайту MyPay. Крім цього, знадобиться ноутбук, мобільний телефон або планшет з виходом в інтернет. Ви зможете швидко поповнити особовий рахунок і зайти в ігрову кімнату ПокерМатч, навіть якщо в даний період ви перебуваєте в поїздці, на дачі, на відпочинку.

Чому MyPay став таким популярним?

Деякі користувачі порівнюють MyPay з Приват24, але у нашого сервісу є безсумнівні переваги.

  • Ви можете розплачуватися будь-якими банківськими картами, Mastercard, Visa, випущеними в Україні, а не тільки «приватівській» карткою.
  • У нас користувачам доступні 2000 сервісів, які дозволять не тільки скористатися послугою ПКМ, а й оплатити будь-які особові рахунки, розплатитися за різні послуги.
  • Якщо ви прагнете забезпечити особисту безпеку і засекретити інформацію про себе і своїх грошові перекази, то також можете не турбуватися, так як особисті дані користувачів надійно захищені і не передаються третім особам.
  • Якщо ви недосвідчений користувач і насилу розбираєтеся в нюансах оплати онлайн, можете звернутися за допомогою в службу техпідтримки - її телефон ви побачите зліва вгорі на сторінці ПКМ.

Що потрібно зробити, щоб поповнити рахунок ПКМ?

Дійте покроково, переходячи від однієї графі до іншої.

  • Спершу вводите особистий ідентифікатор ID.
  • Потім - потрібну вам суму від 10 до 4999,99 грн.
  • Галочка в графі згоди з договором оферти обов'язкове, інакше платіж не відбудуться.
  • Якщо ви зареєстрований користувач, натискаєте на кнопку збереження шаблону (для іншого разу) і переходите на наступну сторінку.
  • Тут перед вами з'явиться загальна сума до оплати - комісія і переклад.
  • Тиснете «Оплатити», заповнюєте віконце з даними своєї банківської картки, повторюєте натискання на «Оплатити».

Після цього залишається тільки почекати пару хвилин, щоб побачити повідомлення про успішну транзакції. Це означає, що гроші надійшли адресату і ви можете починати гру.

Новини MyPay

Уряд дозволив змінювати звичайні паспорти на ID-карти всім громадянам.

Детальніше

Грошовий переказ вище 50 тисяч гривень буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії, повідомили у відомстві Мінсоцполітики.

Детальніше

Переведення годинників, потепління і перевірки бізнесу

Детальніше
Всі новини