ПКМ - поповнюйте баланс карткою Visa або MasterCard - ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Онлайн-кімната ПокерМатч призначена для гри на реальні гроші. Щоб почати гру, необхідно поповнити особовий рахунок в системі. Зробити це найзручніше сучасним і комфортним переказом грошей за допомогою банківської карти і сайту MyPay. Крім цього, знадобиться ноутбук, мобільний телефон або планшет з виходом в інтернет. Ви зможете швидко поповнити особовий рахунок і зайти в ігрову кімнату ПокерМатч, навіть якщо в даний період ви перебуваєте в поїздці, на дачі, на відпочинку.

Чому MyPay став таким популярним?

Деякі користувачі порівнюють MyPay з Приват24, але у нашого сервісу є безсумнівні переваги.

  • Ви можете розплачуватися будь-якими банківськими картами, Mastercard, Visa, випущеними в Україні, а не тільки «приватівській» карткою.
  • У нас користувачам доступні 2000 сервісів, які дозволять не тільки скористатися послугою ПКМ, а й оплатити будь-які особові рахунки, розплатитися за різні послуги.
  • Якщо ви прагнете забезпечити особисту безпеку і засекретити інформацію про себе і своїх грошові перекази, то також можете не турбуватися, так як особисті дані користувачів надійно захищені і не передаються третім особам.
  • Якщо ви недосвідчений користувач і насилу розбираєтеся в нюансах оплати онлайн, можете звернутися за допомогою в службу техпідтримки - її телефон ви побачите зліва вгорі на сторінці ПКМ.

Що потрібно зробити, щоб поповнити рахунок ПКМ?

Дійте покроково, переходячи від однієї графі до іншої.

  • Спершу вводите особистий ідентифікатор ID.
  • Потім - потрібну вам суму від 10 до 4999,99 грн.
  • Галочка в графі згоди з договором оферти обов'язкове, інакше платіж не відбудуться.
  • Якщо ви зареєстрований користувач, натискаєте на кнопку збереження шаблону (для іншого разу) і переходите на наступну сторінку.
  • Тут перед вами з'явиться загальна сума до оплати - комісія і переклад.
  • Тиснете «Оплатити», заповнюєте віконце з даними своєї банківської картки, повторюєте натискання на «Оплатити».

Після цього залишається тільки почекати пару хвилин, щоб побачити повідомлення про успішну транзакції. Це означає, що гроші надійшли адресату і ви можете починати гру.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини