Прогрес - поповнюйте баланс карткою Visa або MasterCard


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Поповнити особовий рахунок, щоб оплатити послуги компанії Прогрес, тепер можна в режимі онлайн за номером телефону. Для цього необхідно заповнити на сайті MyPay спеціальну форму платежу і за допомогою банківської карти і електронного пристрою з виходом в інтернет здійснити оплату послуг компанії Прогрес.

Чому вигідно поповнити особовий рахунок на сайті MyPay?

Сучасні технології все активніше входять у наше життя. Платежі в режимі онлайн привертають увагу численних користувачів, тому що це швидкість, комфорт, вигода. Які переваги сервісу MyPay?

  • За багатьма параметрами наш сайт вважається аналогом Приват24, але наші платежі не прив'язані до одного банку - у нас ви зможете розплатитися банківською карткою Mastercard, Visa, які випущені будь-яким фінансовим закладом України.
  • 2000 сервісів дозволяють поповнити різні особові рахунки, здійснити оплату за газ, воду, електрику, дитсадок, музичну школу, транспортні та інформаційні послуги.
  • Для тих, хто постійно користується послугами MyPay, передбачені знижки, бонуси, тому платити за допомогою нашого сервісу набагато вигідніше, ніж через каси або платіжні термінали.
  • Ви завжди можете здійснити платіж: вдень, вночі, в дорозі, на відпочинку. Для сайту МайПей не існує ніяких обмежень.

Спробуйте оплатити з нами свої рахунки - ви побачите, що це зручно!

Як провести платіж?

Дійте покроково і ретельно перевіряйте всі цифри.

  • Введіть номер телефону і суму, яку ви поповнюєте баланс компанії Прогрес. Можна скористатися підказкою і вказати цифру 50,100,200 грн.
  • Відзначте, що ви згодні з договором оферти, інакше платіж не пройде.
  • Тисніть кнопку «Далі» і переходите на наступну сторінку.
  • Побачивши суму до оплати, натисніть «Оплатити», при цьому з'явиться віконце для даних вашої банківської карти. Впишіть її номер і знову натисніть на «Оплатити».

Після цього з'явиться повідомлення, що переказ грошей здійснено. Якщо ви постійно розраховуєтесь однієї і тієї ж карткою, користуєтеся нашим сайтом постійно, рекомендуємо зареєструватися, щоб мати особистий кабінет на сайті. Процедура реєстрації проста, зате ви будете бачити історію своїх платежів, зможете роздрукувати чеки і отримувати бонуси.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини