PZU Украина


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Жителі України можуть оплатити послуги PZU через сервіс MyPay. Для цього буде потрібно знати особовий рахунок і мати банківську карту для розрахунку. Провести операцію можна в режимі онлайн витративши всього одну хвилину часу. Доступ на сайт здійснюється як через стандартний браузер, так і через смартфон або планшет.

Як оплатити послуги PZU?

Щоб провести цю операцію, необхідно заповнити наступні поля:

  • вказати особовий рахунок для оплати;
  • ввести необхідну суму;
  • прийняти угоду оферти;
  • зберегти при необхідності вводяться дані;
  • натиснути «Далі», щоб завершити операцію.

Приймається банківська карта, сума транзакції повинна бути від 1 до 4 999 гривень за одну операцію. Суму переказу можна вказати вручну або вибрати готові варіанти по 50, 100 або 200, як найпопулярніші.
Навіщо потрібні дані форми або чи можна їх зберігати? Ця функція дозволяє зберегти дані, що вводяться банківської карти. Щоб кожен раз не писати номер і дату, зберігається вся інформація, окрім коду CVV. При регулярному використанні сервісу ця функція буде не зайвою.
Все, що потрібно, це зробити подвійний клік на чисте поле і дані автоматично заповнять порожнє поле. При бажанні інформацію можна видалити з системи або відредагувати.

Інші сервіси від MyPay

Крім PZU на сайті можна поповнити і інші, не менш популярні сервіси, наприклад:

Щоб поповнити популярні сервіси, необхідно мати банківську карту формату Visa або Mastercard. Відрізняється сайт від Приват24 більш ніж 2000 підключених сервісів і можливістю використовувати картку, випущену будь-яким банком. В особистому кабінеті можна відстежити кожну транзакцію, впорядкувати операції по даті або типу. На даний момент на сайті більше 2000 сервісів, і список оператор, провайдером і компаній для співпраці активно зростає. При виникненні питань або труднощів, можете звернутися в цілодобову техпідтримку.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини