Ваш репетитор Україна


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Багато батьків користуються послугами репетирів, щоб удосконалити знання своїх дітей за шкільними і додатковим предметам. Сервіс «Ваш репетитор» пропонує вибрати фахівців, які зможуть підготувати дитину до школи, отримати більш високі оцінки на іспиті, викладачі при цьому отримують можливість додаткового заробітку. Оплатити послуги компанії «Ваш репетитор» тепер стало можливим в режимі онлайн. Досить електронного пристрою, підключеного до інтернету, і банківської карти Mastercard або Visa, щоб поповнити особовий рахунок в будь-який зручний для вас час. Процес здійснення платіжної операції онлайн настільки простий і зручний, що скористатися ним може навіть недосвідчений користувач.

Як відбувається оплата?

Перш за все, необхідно зайти на сайт MyPay, знайти сторінку «Ваш репетитор» і зареєструватися. Це дуже просто, вписуєте відомості про себе: регіон, адреса електронної пошти, ім'я та прізвище. Придумайте пароль, під яким ви будете входити на сайт.
На сторінці сервісу «Ваш репетитор» вам потрібно буде заповнити такі графи:

  • Впишіть номер телефону, який зареєстрований в системі (або договору оферти).
  • Потім позначте внесену суму - від 0,01 до 4999 грн.
  • Поставте галочки, які підтверджують, що ви хочете зберегти зазначені дані і згодні з договором оферти.
  • Натискаєте кнопку «Далі» і переходите на наступну сторінку. Тут вам необхідно вказати тип і номер банківської карти, з якою ви збираєтеся зняти гроші, щоб поповнити особовий рахунок.
  • Ще раз перевірте всю інформацію, яку ви внесли - від цього залежить те, що гроші підуть за потрібною вам адресою.
  • Тиснете на «Оплатити», і платіж завершений, гроші пішли за вказаною адресою.

Чому користуватися сервісом MyPay настільки вигідно?

На перший погляд, портал нагадує Приват 24, але у нас ви зможете скористатися будь-якою банківською картою., А не тільки випущеної ПриватБанком.

  • Серед наявних 2000 сервісів порталу ви зможете знайти потрібний вам і оплатити різні рахунки: послуги ЖКГ, поповнити інтернет, мобільний, здійснити будь-які необхідні вам платежі, навіть якщо ви перебуваєте за містом, в транспорті.
  • Постійним відвідувачам сайту ми пропонуємо систему знижок і бонусів.
  • Вся ваша інформація зберігається в суворій таємниці, вона нікому не передається.

Переходьте на сучасні засоби оплати, щоб ваші фінансові операції відбувалися максимально комфортно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини