В сучасних реаліях людина завжди повинна залишатися на зв'язку. Він не тільки повинен мати під рукою мобільник, але також бути доступним по домашньому телефону або месенджер. Тільки так можна бути в курсі результатів переговорів, отримувати і віддавати вказівки, вести діалог з партнерами і клієнтами. Саме тому потрібно постійно стежити за станом рахунку інтернету, мобільних і стаціонарних телефонів. Спростити цю проблему допоможуть послуги платіжної системи MyPay. Через нас користувачі, у яких є банківська карта, можуть поповнювати свої рахунки цілодобово!

Можливості електронної каси MyPay

MyPay - це електронна каса, через яку зареєстровані користувачі можуть оплачувати послуги постачальника мобільного зв'язку і ip-телефонії, погашати щомісячні платежі по кредиту, перераховувати гроші на банківські карти і виконувати інші платіжні операції. Власник електронного гаманця MyPay завжди може заплатити за:

Наші користувачі можуть бути впевненими в тому, що вони завжди зможуть зв'язатися з бізнес-партнером, зробити відеодзвінок або відправити вказівки через месенджер.

Переваги оплати через онлайн касу MyPay

Для того щоб мати можливість поповнювати свої рахунки, досить відкрити сайт MyPay і верифікувати банківську карту Visa і Mastercard. Щоб завжди мати доступ до свого електронного гаманця, слід закріпити посилання на робочому столі телефону або іншого пристрою. Як тільки ви будете підключені до мережі, а на вашій карті буде необхідна сума, ви зможете зайти в особистий кабінет і оплатити необхідні послуги.

Причинами, за якими вам варто зареєструватися на MyPay, є:

У своєму особистому кабінеті можна відстежувати платежі за мобільний зв'язок або ip-телефонію, тим самим контролюючи свої витрати через інтернет.

Фахівці MyPay розробили надійну і безпечну платіжну систему. Наші клієнти мають можливість поповнювати мобільний баланс, платити за стаціонарний телефон і інтернет в повній секретності. Вся інформація про власників електронних гаманців, в тому числі і про банківські картки, надійно зашифрована.

Як поповнювати баланс через нашу систему?

Щоб заплатити за зв'язок, користувачеві онлайн системи MyPay потрібно зробити кілька простих кроків:

Заплативши обраної компанії-оператору, ваші гроші будуть перераховані на її рахунок моментально. Також швидко можна поповнювати рахунки ЖКГ, соцмереж і онлайн-ігор, погашати штрафи ДАІ і здійснювати грошові перекази.

Сплачуйте рахунки через онлайн сервіс MyPay, щоб залишатися доступним для своїх клієнтів і партнерів 24 години на добу!