Поповнити рахунок Мережа плюс


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Провайдер Мережа плюс є затребуваним і популярним. Він надає якісне покриття, доступні тарифи, високу швидкість трафіку і можливість внести кошти на рахунок через банківську карту. На сайті MyPay можна використовувати Visa або Mastercard, зарахування проходить всього за пару хвилин. Користувач може відвідати сайт зі смартфона або комп'ютера.

Як оплатити телефонію Мережа плюс?

Щоб кошти були зараховані, слід чітко вказати наступні параметри:

  • номер особового рахунку;
  • сума до оплати;
  • номер банківської карти;
  • при необхідності зберегти дані, що вводяться;
  • натиснути «Далі» для завершення.

Щоб поповнити рахунок в Мережа плюс, необхідно вказати суму від 1 до 1 000 гривень, ввести номер банківської карти. При регулярному використанні системи буде зручніше зберегти ці дані. Для цього при заповненні поля сайт пропонує зберегти форму. При необхідності користувач може видалити цю інформацію або відредагувати.
Щоб перейти на сторінку завершення операції, необхідно прийняти призначені для користувача угоди на використання сайту, ця умова є обов'язковою. Досить відзначити галочкою відповідне поле.

Переваги MyPay

Сайт простий і зрозумілий в обігу. Основний каталог зручно розгортається і при непотрібності забирається. Завжди поверх вікон доступний каталог, пошук та личних кабінет. На відміну від Приват24, на поточний момент в MyPay налічується більше 2000 популярних послуг.
Регулярно на сайті з'являються нові оператори зв'язку, інтернет-провайдери, компанії, послуги та багато іншого. Портал активно розвивається і підлаштовується під вимоги користувачів.
В режимі онлайн можна, використовуючи банківську карту, оплатити необхідні послуги, погасити заборгованість, зробити переклад за кордон, продовжити користування інтернетом і навіть заплатити за покупки в мережі. Все це, не виходячи з дому, просто потрібно вибрати на сайті сервіс і ввести необхідні дані.

Інші послуги MyPay

Крім телефонії Мережа плюс в MyPay можна використовувати й інші, не менш популярні сервіси, за допомогою яких:

Список сервісів регулярно оновлюється.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини